bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 10 Temmuz Salı)

  • Vefat edenler (Bugün 10 Temmuz Salı)

          Nasip Emlak   

Hayırlı alışverişlere imza atar !
Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

         1- Çorum İskilip Koçcağız Köyü halkından, Merhum Kadir KULAKSIZ ve Kadriye ÖZCAN’ın babaları, Şehri KULAKSIZ’ın eşi, Meryem KULAKSIZ ve Sedat ÖZCAN’ın kayınpederi, Mehmet, Metin, Musa KULAKSIZ’ın dedeleri, Mahmut ÇETİNKAYA’nın eniştesi, Bolu Çimento fabrikasından emekli; Mehmet KULAKSIZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Şahinoğlu Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      2- Seben ilçesi Kozyaka Köyü halkından, Hatice TÜRKCAN’ın eşi, Gülizar, İftadiye ÖZDEMİR ve Hürriyet TÜRKCAN’ın babaları, Zafer, Caner TÜRKCAN, Handan YILDIZ, Fatma ÇETİN, Nurdan KABASAKALOĞLU, Gülden ve Vildan CURAOĞLU’nun dedeleri, Kozyaka Köyü eski muhtarı; Abdullah TÜRKCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Borazanlar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

       3- Kıbrıscık İlçesi Karaköy Saraycık Mahallesi halkından, Merhum Kamil ÇALIŞKAN’ın eşi, Kamil ÇALIŞKAN, Neslihan YILMAZ ve Ercan ÇALIŞKAN’ın anneleri, İlhan YILMAZ’ın kayınvalidesi; Fedime ÇALIŞKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Şahinoğlu Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Çaygökpınar Köyü halkından, Necla ve Orman İşletmesi'nden emekli Ömer KUŞ’un kızı, Önder, Öner, Gülfidan ve Soner KUŞ’un kardeşi; Gülkader KUŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Çaygökpınar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

            Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.