bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 9 Temmuz Pazartesi)

  • Vefat edenler (Bugün 9 Temmuz Pazartesi)

          Nasip Emlak   

Hayırlı alışverişlere imza atar !
Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

         1- Karaköy Mahallesi halkından Merhum Halil FIRAT’ın eşi, Eski muhtar Alaaddin FIRAT, Hayrettin FIRAT ve Hacer SARAÇ’ın anneleri; Hatice FIRAT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Karaköy mahallesi Tarihi Cuma camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        2- Çıkınlar Mahallesi halkından Emine BAYRAM’ın eşi, Bolu Belediyesi İş Sendikası eski başkanlarından Nihat BAYRAM, emekli öğretmen Ruziye BAYRAM SARIER’in babaları, bolu Defterdarlık çalışanlarından Saniye BAYRAM ve emekli astsubay İbrahim SARIER’in kayınpederleri, Batuhan, Büşra BAYRAM ve Emre, Dilara SARIER’in dedeleri, Çıkınlar Mahallesi eski muhtarlarından; Mehmet Emin BAYRAM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Yukarı Çıkınlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çamyayla Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Bahçelievler Mahallesi halkından Merhum Zeki ve Fatma SELÇUK’un oğlu, Hatice YILDIRAN’ın kardeşi, Hamiyet DALBOYUN, İbrahim, İrfan SELÇUK ve Hülya AYAZ’ın abileri, Feriha SELÇUK’un eşi, Murat SELÇUK ve Nihal GÖKOĞLU’nun babaları, Ayhan KERSE’nin eniştesi; İsmail SELÇUK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

            Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.