bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bir engelli yolunu bile beceremediniz!

 • Bir engelli yolunu bile beceremediniz!

     Bir engelli yolunu bile beceremediniz!
      Defalarca yapılıp, defalarca sökülen görme engelliler için yapılmaya çalışılan yol, son yapılan haliyle yine başarılı olamadı. 
      Daha önce yapılan görme engelli yolu, kırılıp dökülmeye, uçları kalkmaya başladıktan sonra, gören insanlar için bile tehlikeli olmaya başlamış, insanların ayağına adeta çelme takarak düşürmeye başlamıştı. 
      Görme engellilerin değil, gören insanların bile takılarak düşmesine neden olan ve zemine tutturulan hemen her noktasından uçları kalkarak kırılıp dökülmeye başlayan engelli yolunun tamamı sökülerek, yeni bir malzemeyle yeniden döşenmeye başlamıştı ki, bu da başarılı olmadı. Bu kez engelli yolunun tutturulduğu karo taşları yapıştırıldığı zeminden ayrılınca, engelli yolunun montajı yine başarısız oldu.  

 

YORUMLAR Toplam yorum: 2
 • Ali veli(8.7.2018 07:54:27)

  Başkanın uzmanlık alanları farklı yandaş mütait ve emlakçılara ve yakın çevresi ne kıyak çekmek.al gülüm ver gülüm  eee devam.ihaleleri belirli kişilerin alması...ayrıca kendi oğlu üniversiteden kredi yurtların kantin ihalesi alması....bu kantinde belirli rant çevrelerine hükümete yakın kişi ve şirketler alır....geride giren boşa girer.bu işler varken cadde yol olmuş,olmamış çoook umurunda.... Fakat bizim vatandaşa  iki park bir alt geçit yaptığı zaman belediye iş yapıyor der verir oyunu uyan millet asıl OYUN başka mecrada dönüyor,sende uyanik ona göre  seçim vakti ver cevabı...işine gelene 5 kat imar gelmeyene 3 kat imar verecek belediye 5 kat vermek için 250 bin tl bağış isticeksin yooook böyle bir dünya  haram helal ver allahım der..

 • Osmanlı ahvadı(5.7.2018 12:41:13)

  Neyi becerdi de bunu becermesini bekliyosun?
  Hangi yaptığı işte meymenet var biri söylesin!
  Mahdumları üniversite de yapılacak kantinleri ve ihaleleri kovalar , yancıları cafe vb yerleri
  Son yakın, bakalım ne kadar daha sürecek bu saltanat

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.