bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Tıp Fakültesi’nin girişinde park rezaleti

 • Tıp Fakültesi’nin girişinde park rezaleti
 • Tıp Fakültesi’nin girişinde park rezaleti
 • Tıp Fakültesi’nin girişinde park rezaleti
 • Tıp Fakültesi’nin girişinde park rezaleti
 • Tıp Fakültesi’nin girişinde park rezaleti
 • Tıp Fakültesi’nin girişinde park rezaleti

     Tıp Fakültesi’nin girişinde park rezaleti
       Tıp Fakültesi ve İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi kavşağında hemen hergün yaşanan park rezaleti, trafik kazalarına davetiye çıkarırken, yetkililer bunu neden görmüyor ve bir çözüm üretemiyorlar?
         Kavşak içine araç park edilmesi trafik kuralları gereği yasak olmasına rağmen, Üniversite yolu üzerindeki Tıp Fakültesi kavşağının içine park edilen araçlar, görüşü tamamen engellediği gibi kazalara davetiye çıkarıyor. 
        Kavşak içine park edilen araçlar, Üniversiteye çıkan veya Üniversiteden inen araçların görünmesini tamamen kapatarak engellerken, araçlar yolun ortasına geldiklerinde gelen araçları ancak görebiliyorlar. 
        Vatandaşlar burada kavşak içine park edilen araçlara mutlaka bir önlem alınmasını istiyorlar. 

 

YORUMLAR Toplam yorum: 11
 • ARI(7.7.2018 15:43:31)

  Trafik kuralları ne işe yarar? Kurallara uymayan araba kullanmasın,önüne gelen şöför oluyor,kaldırımlarda yürüyecek yer bulamıyoruz,kaldırımlara araba çekilmeyeceğini bilmiyorlarmı,Ahenk e katılıyorum,dediğiniz gibi eğitim şart

 • NUR(7.7.2018 10:22:57)

  TRAFİK CEZALARI NE İŞE YARAR BURADAKİ USULSÜZ HER PARKA YAZSINLAR CEZAYI BAKIN PARK EDEBİLİYORLARMI GELİŞMİŞ ÜLKELERDE İNSANLAR KURALLARA BU YÜZDEN UYUYOR ,ONLAR BAKANIN ARACI BİLE OLSA BASIYOR CEZAYI

 • Ali(6.7.2018 03:53:40)

  Bolu belediyesi artık uyansa üniversite.tıp fak.dağ kent kalici konutlar bu bölgeye şehir içinden yap işlet devret ile Metro hattı kurulsa kimse daracık otobüste eziyet cekmez..tabi rant çevresi istemezuk diceeekk..

 • Salih(5.7.2018 23:31:11)

  Eğitim şart! O zaman eğitim verilmeli. Hatalı park yapanlar tespit edilip haftada bir gün park etme, trafik ve en önemlisi insanlık dersi verilmeli.

 • Ahenk(5.7.2018 21:16:07)

  Cahil millet kaldırımlara park ederler yolları kapatırlar,ben yeri geliyor yer bulmak için kaç kere dolanıyorum,illaki zabıta yada polis gelip cezamı yazacak,herşeyden önce şoför olmayı öğrenin ,polis ceza yazmaya gelincede ağlarsınız, EGiTiM ŞART

 • sait(5.7.2018 14:47:17)

  Yaz aylarında olduğumuz için bu sorun şimdi çok rahatsız etmiyor gibi görülse de AİBÜ hastanesi önünde Park Sorunu nedeni ile oluşan sıkıntı Kış ayları girdiğinde ölümlü kazalara neden olacaktır. Yanlış Park özellikle Hasteneye gelen hasta ve yakınlarının araçlarının çekilmesi sorunu çözmez bilakis derinleştirir idare karar aldı park oluşturulacak oluşturulmazsa biz bu sorunu çözmeyen idareyi RTE çözer hem de öyle bir çözer ki sonra donu tutmaz olur

 • ömer Faruk(5.7.2018 11:16:20)

  Bolu şehrinde araçların kaldırımlara park edilmesinin bile önüne geçemeyen sözüm ona  idareci-yönetici-zabıta-polis her kimse şimdi gidip üniversite hastanesinin önündeki kavşağı mı düzenleyecek.İnsanı güldürmeyi bir kenara bırakın da  bari salak muamelesi yapmayın.

 • sanayici(5.7.2018 11:02:32)

  Sıkıntı yok.Araçlar da bir dörtlü sistemi var onu yaktınmı istedigin yerde durabilir park yapabilir istersen piknik yapabilirsin. Çok süper bir araç özelligi. Yeterki dörtlü olsun. Bu hastane için ise tüm yerlerde çalışanlar için hastanenin en iyi yerleri ayarlanıyor adam hasta ise yürüsün.İşi ne.İş yerlerinin önleri boş olmalıki işini görmek isteyen kolaylık olsun.Bide biz bolulular yürümeyi sevmiyoruz.Kafeyede markete de gitsek market içinden arabayı görmemiz lazım buda osebep ile adam hastane camından görmeli..

 • Birbilen(5.7.2018 09:45:37)

  Toplu taşıma alışkanlığı kazanmamız lazım

 • Otopark rezaleti(5.7.2018 08:32:28)

  Aslında temel sorun şuradan kaynaklanmaktadır; tam da hastanenin girişinde ve hastaneye en rahat ulaşımın olduğu alan, hastaların ve yakınlarının değil de hastane personelinin araçları için ayrılmış olup, başka hiçbir araç sokulmamaktadır. Hastalar ise yola park edip yürümek zorunda bırakılmaktadır. Bu nasıl bir zihniyettir?

 • BOLU LU(5.7.2018 01:00:12)

  bu park sorununa trafikde çözüm bulamuyor, 1 her gelen park eden ben haklıyım o park etmiş bende edrim diyor, 2 herkes ben AKP liyim diyor bana ceza yazamazlar ben iptal ettirim diyor 3 trafik geldiğinde de hatalı park eden diyorki telefonu elinde memurun yanında aloo kızım bana emniyet müdürünü bağla ,yada memura diyorki benim aracımı çekemezsin,şimdi arıyorum,veeeeeeeeeeeee
  ben her gün oradayım ne trafik geliyor neeeee jandarma,vadandaş tayyip erdoğandan torpilli herkes istediği,beğendiği yere arabasını bırakıp gidebilir.. nokta yok,reis . başka izah yok.....

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.