bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

İzzet Baysal Belgeseli için tıklayın!

GÜNÜN SÖZÜ

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

ATATÜRK


Sahte paralarla alışveriş yaparken yakalandılar

  • Sahte paralarla alışveriş yaparken yakalandılar
  • Sahte paralarla alışveriş yaparken yakalandılar
  • Sahte paralarla alışveriş yaparken yakalandılar

       Sahte paralarla alışveriş yaparken yakalandılar        

       Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, 3 ayrı iş yerinde yaptıkları alışverişlerde sahte para kullandığı tespit edilen iki kişi yakalandı.

        Bolu’da aynı gün içerisinde 3 ayrı iş yerinden alışveriş yapan iki kişi sahte para ile ödeme yapınca yakayı ele verdi. İl Merkezinde 3 ayrı iş yerinde yaptıkları alışveriş karşılığında 2 adet 50 TL ve 1 adet 20 TL sahte para verdikleri anlaşılan D.D (22) ve O.K (23) isimli şahıslar yapılan çalışmalar sonucu aynı gün yakalandı.  Şahısların üzerlerinde ve kiralık olarak kullandıkları araçta yapılan aramada; 22 adet sahte 50 TL, 113 adet sahte 20 TL para ile alışverişlerde verdikleri sahte paraların üstü olarak aldıkları anlaşılan toplam: 260 TL suçtan elde edilen para ele geçirildi.

        Gözaltına alınan şüpheliler Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • sait(5.7.2018 14:50:17)

    Sahteçilik yapan kişi neden 20 Ya da 50 lira ile uğraşsın kardeşim. 100 usd 100 euro 200 lira gibi paralar varken adam uğraşır mı 20 lirayla yani onlar sahte değil çoçuklara oyuncak olsun diye ne alırsan 1 lira olan mağazalarda satılan oyuncak paralar birisi çıkmış bunu kullanmış olabilir eğer haberde yazıldığı gibi gerçekten sahte para ise o sahtekar aynı zamanda aptal demektir ulan 20 lirayla uğraşılır mı salak

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.