bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Sanayi göle döndü 

 • Sanayi göle döndü 

      Sanayi göle döndü 
        Çarşamba günü öğleden sonra yarım saat kadar yağan yağmur, Oto Sanayi Sitesi’nin göle dönmesine yetti de arttı bile. Sanayi sitesi caddelerinde esnaflar dizlerine kadar yükselen sular içinde kalırken, onlarca dükkanda su baskını yaşandı.
         Çarşamba günü sağanak halinde yağan yağmur sanayi sitesinde su baskınları yaşanmasına neden oldu. Onlarca işyeri sular altında kalırken, işletmelerde binlerce liralık maddi hasar oluştu. Birçok işyeri tamamen sular altında kalırken, sanayi sitesinde bodrum katı bulunan dükkanların hemen hepsinin bodrumları tavanına kadar suyla doldu. Yağmurun dinmesinin ardından sular çekilmeye başlayınca hasarın boyutları da ortaya çıkmaya başladı.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • nejdet uçak(21.6.2018 18:44:11)

  SANAYİ"YI bırakın bahçeli evler sümbül sokak sümbül apartmanının GİRİŞ KATI(3daire VE  asansör) yağmur suları ile kanalisazyon  sularının karışması sonucunda 40çm sular altında kaldı.apartman sakinleri mağdur oldular.itfaiyenin yardımı sayesinde  3saatte sular boşaltıldı.teşekkür ederiz.

 • Salih ÖZDEMİR(21.6.2018 16:24:16)

  Sanayi esnafına geçmiş olsun .Bolu halkı olarak alt yapı katılım bedeli diye binlerce tl ödemedikmi? Sadece Sanayide değil tüm caddelerde su baskınları oldu. Akpliler oy istemek için Sanayiye hangi yüzle geldiler hayret ettim.Sanayinin yerlerini gasp etmek için türlü taklalar atanlar,Sanayinin % 85 inin karşı çıktığı taşınma durumu ortadayken .Akp üçüncü vekilinin bunu müjde olarak dillendirmesi olan bitenden ne kadar uzak olduğunun delilidir.Sanayi esnafı en büyük ihanet,baskı,tehtit ve zorlamayı bunlardan görmüştür.Bizler yinede her seçimde memleketin bekası sözkonusu deyip bunları seçtik.Şimdiki izlenimim akp li vekillerin sanayiden oy almaları zor hatta imkansız.Unutmadık Sanayi Esnafına Cehenneme kadar yolunuz var dediklerini.

 • bolulu(21.6.2018 15:01:48)

  Izmirde sIk sIk oldugunda facia, boluda olunca facia belediyecilik... bu ne 2 yuzluluk...

 • GOCABOLULU(21.6.2018 11:55:52)

  Bahaneler hazır duyar gibiyim;
  1 ayda yağacak yağmur 1 saatte yağdı, doğal afet, Allah'tan...

  Sanayimizin sokaklarında caddelerinde eğim verilmiş yollar ve onların kenarında yağmur sularını toplayacak bir mazgal var mı?

  En son İzzet Baysal Caddesi asfaltlanmıştı orada bile yağmur sularını toplayacak düzen yapılmadı. Ara sokaklardan gelen yağmur suları caddede toplanıyor eğim olmayan yerler göle dönüyor. Bir bölümü de arayollardan Karaçayır'a doğru akıyor...
  Alt yapımız mükemmel yani...
  Görüyorsunuz!..

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.