bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Karacasu’da büyük yangın 

  • Karacasu’da büyük yangın 
  • Karacasu’da büyük yangın 
  • Karacasu’da büyük yangın 
  • Karacasu’da büyük yangın 

     Karacasu’da büyük yangın 
       
Bayramın birinci günü gecesi Karacasu’da meydana gelen yangında 3 ev tamamen yandı. 
        Edinilen bilgilere göre Karacasu Yolu üzerindeki Sakarya Sokak’ta ahşap bir evde başlayan yangın kısa sürede bitişik evlere sıçradı. İtfaiye ekipleri olay yerine varıncaya kadar, evlerin ahşap ve bitişik nizam olması nedeniyle yangın çok kısa sürede büyüdü. 
        Yangın, saat 01.00 sıralarında Karacasu beldesine bağlı Fatih Mahallesi Sakarya Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, Mehmet Kocasoy'a ait odunlukta bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevler kısa sürede Mehmet Kocasoy'un evine, ardından bitişiğindeki akrabaları olan Ali Kocasoy ile Mithat Kocasoy'un evlerine ve bir ahıra da sıçradı. Alevler büyüyerek, yan yana bitişik olan 2'şer katlı ahşap yapılı evleri sardı. Evlerde yaşayanlar alevleri fark ederek kendi imkanlarıyla dışarı çıktı. Dumandan etkilenen ev sakinleri olay yerine çağrılan ambulansta kontrol amaçlı tedavi edildi. İhbar üzerine sevk edilen Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri yangını yaklaşık 3 saatlik çalışma sonucu tamamen söndürdü. Evleri yanan aileler, bayram günü evsiz kaldıkları için gözyaşı döktü. Can kaybının yaşanmadığı yangının çıkış nedeninin belirlenmesi için soruşturma başlatıldı.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.