bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bolulu dede sosyal medyayı salladı

 • Bolulu dede sosyal medyayı salladı

 

    Bolulu dede sosyal medyayı salladı      

   https://www.youtube.com/watch?v=TKjNEBoQWKU   

      Bolu’da bir semt pazarında gazetecilere konuşan yaşlı adamın söyledikleri, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Bolulu yaşlı adamın videosu özellikle Twitter’da yoğun bir şekilde paylaşıldı.

       Bolu’da pazarcılık yapan yaşlı adam, siyasilerin pazar gezisi yaptığı sırada gazetecilere verdiği açıklamayla sosyal medyanın gündemine oturdu. Yaşlı adamın, yaklaşan seçimlerle ilgili soru sorduğu anlaşılan gazetecilere verdiği Atatürk cevabı, özellikle Ak Parti muhalifleri tarafından paylaşılmaya ve gündemde tutulmaya devam ediyor.

      “O olmasaydı bu Türkiye olmayacaktı”

        Yaşlı adam Atatürk’e olan sevgisini anlattığı videoda, bu ülkeyi Atatürk’ün kurduğunu belirterek, “Ben 80 yaşıma girdim. 60 senedir oy kullanırım ama O’ndan hiçbir zaman vazgeçmedim. Ama iyi ama kötü. O kurdu bu memleketi. Bu vatanın, bu memleketin, bu milletin Allah’tan Peygamberden sonra O babası. O olmasaydı bu Türkiye olmayacaktı. Paylaşmışlardı. Ankara Haymana’ya kadar gelmişlerdi. Dağıtmışlardı bu memleketi. Kazmayla, kürekle, baltayla 300 kişi ile dağda bu memleketi bekledi. Bu 500 kişiyle sarayda yaşıyor. Böyle memleket olmaz. Böyle insanlık, böyle kültür olmaz. Gelsin isterse beni tutuklasın. Ben 80 yaşıma girdim” dedi.

       Ak Partililer seçim çalışması yapıyor                                 

        Bolulu yaşlı amca konuşurken arkada, Ak Parti Bolu İl Teşkilatı ve milletvekili adayları da kameraya takılıyor. Görüntülerden Ak Partililerin pazarda seçim çalışması yaptıkları anlaşılıyor.

       Binlerce beğeni, binlerce yorum

        Videonun sosyal medyada paylaşılmasının ardından Twiter’da hızla yayıldı. Özellikle Ak Parti muhaliflerinin beğeni ve paylaşımlarıyla gündemde tuttuğu video Twiter’ın dışında Facebook’ta da yayılmaya başladı. Tanınmış birçok muhalif siyasetçi videoyu paylaşarak hükümete olan tepkilerini sosyal medyada dile getirdi.

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • TÜRKİYEM(12.6.2018 12:29:02)

  AŞAĞIDA YAPACAĞIM YORUMA BOLU DA YAŞAYAN ÇOK KİŞİ KIZACAK BİLİYORUM AMA SÖYLEMEDEN DE GEÇEMİYECEĞİM GEÇENLERDE BOLU DA 20000 KŞİYE BELEDİYE İFTAR AÇTIRDI BÖYLE SEÇİM YATIRIMI OLURMU BU PARA NERDEN GELİYOR, BU SAVURGANLIK NİYE BÖYLE ŞATAFATLARA GEREK VARMI EN AZ 400-500.000 TL.SI GİTMİŞTİR BU PARALAR AK PARTİDENMİ YOKSA BELEDİYE BAŞKANINDNMI KARŞILANDI AÇIKLANMASINI İSTİYORUZ, YAZIK VALLAHİ ÇOK YAZIK BU KADAR PARA İLE BOLUMUZA DAHA KALICI ESERLER YAPILIR. YEMEK NE OLACAK ÖBÜRGÜN UNUTULUR VATANDAŞA NE DEMELİ SANKİ KITLIK VAR EVLERİNDE YİYECEKLERİ YOKMUŞ GİBİ ORALARI DOLDURUYORLAR BENCE GÜZEL GİBİ GÖRÜNÜYOR ANCAK HİÇ DE GÜZEL DEĞİL BELEDİYENİN DOLAYISIYLA BOLU HALKININ PARASIYLA YANLAŞLARA YEMEK VERİLİYOR OLMADI BAŞKAN. OLMADI SİYASİLER

 • Mehmet caner(12.6.2018 00:39:00)

  Mehmet Akif istiklal şairimiz yokluk içinde hayat sürmüş.bi tarihin destanını yazan seyit onbaşı da ömrünün son zamanlarını hamallık yaparak geçirmiş.günümüzde belli bir mevkide olanlar ve mal mülk saltanat hırsı içinde fakir ne yaparsa yapsın yakacak odunu olmadığı için çocuğunu saç kurutma makinesiyle ısıtmaya çalışıp yan odada intihar eden emine akçayın ve buna benzer binlerce kişinin vebali üzerimizde.imamın her hafta cuma namazında hutbeden inerken söylediği adalet malesef günümüzde lafta kalmış kul hakkını ve Allah korkusunu zaten düşünen yok..Allah sonumuzu hayır etsin....

 • Köroğlunun Tounu(11.6.2018 18:37:10)

  Ağzına sağlık.Ömrünüz uzun olsun.Ellerinizden öpüyorum.Ülkenin Bugünkü durumu ancak bu kadar güzel anlatlır.

 • Muhalif(11.6.2018 12:59:23)

  Muhalefet partilerinin Bolu'daki adayları sözde muhalefet bugüne kadar hangisi çıkıp tek laf etti? Adam resmen bizim paralarımızla sözde iftar veriyor. Düpedüz seçim çalışması yapıyor. Sizde kıbrıscık, mudurnu, mengen gezin durun. boşuna geziyorsunuz.  

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.