bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

İftar bahane…!

 • İftar bahane…!
 • İftar bahane…!

 

İftar bahane…!
 

Haber kaynağı: Yandaş Basın  
Paranın kaynağı: Bolu Halkı
İftarın amacı: Seçim   
Muhalefet nerede? Onlarda yandaş basınla birlikte !

     

      Bolu Belediyesi’nin organize ettiği iftar programında, İzzet Baysal Caddesi’ne kurulan binlerce masada 20 bin vatandaş birlikte iftar yaptı.
       Bolu’da, Bolu Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ve adını ‘Gönül Sofrası’ verdiği iftar organizasyonu için gündüz saatlerinden itibaren kentin en işlek ve uzun caddesi olan İzzet Baysal Caddesi’ne binlerce masa kuruldu.
     
Yorum sizin !

YORUMLAR Toplam yorum: 18
 • Vicdan(12.6.2018 04:34:50)

  Milletin parasını, bu mübarek ayda fakir fukaraya, kullanmak yerine, seçim ve oy için, kullananlar ve bunlara alet olanlara, hakkımı helal etmiyorum. Haram zıkkım olsun.

 • yazık...(12.6.2018 00:53:03)

  İftarı düzenleyenlerin cebinden beş kuruş çıkmış mı acaba, merak ettim...

 • Gündüz Aydın(11.6.2018 23:11:39)

  İftar sofrası fakirler için, ihtiyaç sahipleri için kurulursa ben helal olsun derim. Bakıyorum da yemekleri götürenler ihtiyaç sahibi değiller. Eeee bu durumda ben de iftarı düzenleyenlere de yiyenlere de hakkımı helal etmiyorum. Çünkü o para milletin parası. Milletin parası ise açık ve şeffaf bir şekilde, amacına uygun olarak harcanmalıdır.

 • Sinem(11.6.2018 23:05:57)

  Tamam arkadaşlar AKP'yi suçlayalım, halkı kandırdığı ve dini duyguları sömürdüğü doğrudur. Ama bu sofralara oturanların suçu yok mu? Devletin , milletin parasını bu şekilde yemek hangi dinde vardır? Yazık yazık...

 • Sebahattin ERİKLİ(11.6.2018 23:00:41)

  AKP'ni en iyi yaptığı şey halkın dini duygularını sömürmek ve onların ağzına bir parmak bal sürerek malı götürmektir. Her seçim öncesi vaatlerde bulunurlar. Kömür, makarna yardımı yaparlar... Halkı bir şekilde kandırırlar. Şimdi de mübarek ramazan ayını kullanıyorlar. Halkın parasını iftar sofralarında harcıyorlar. Halkımız da bunu sorgulamıyor. Bu toplum nasıl oldu da bu kadar bozuldu? Yazıklar olsun. Benim hakkımda bu sofrayı kuranlara haram olsun.

 • Karahan(11.6.2018 22:52:03)

  HANGİ DİNDE DEVLETİN VE MİLLETİN PARASI İLE BÖYLE ŞATAFATLI ZİYAFET SOFRALARI KURMAK VAR? 20 BİN KİŞİ BU KADAR MI AÇ? HİÇBİRİ DİYEMİYOR MU "MİLLETİN PARASI İFTARDA KULLANILMAZ" DİYE. BEN VERDİĞİM VERGİLERDEN DOLAYI HAKKIMI HARAM EDİYORUM. BOĞAZINIDA KALSIN, MİDENİZE OTURSUN.

 • ŞENER GÜNDOĞDU(11.6.2018 22:48:15)

  AK Partiye 2 dönem oy verdim ama artıkın yetti. Benden oy moy beklemeyin..Ne bu rezalet yav...Devletin, milletin parasını yemekten bikmadınızmı.HARAM OLSUN. Boğazınıza dursun.

 • Emre ŞAHİN(11.6.2018 22:36:32)

  Değerli Bolu halkı; bizim vergilerimizden toplanan paralarla iftar ziyafeti veren belediyeyi de, belediye başkanını da , o yemeğe katılanları da kınıyorum. Devletin parası ile davet verilmez. Devlet parası ile verilen davete de katılmamak gerekir. İşte bu yapılanlar tam Ak Partiye göre işler... Milletin parası ile milleti kandırıyorlar. Ama artık yolun sonu görünüyor. Türkiye uyanıyor.

 • haluk(11.6.2018 19:15:49)

  Benim anlamadğım  AKP 1 sıra adayı sayın Arzu hanımın  yanında kasap Zehra hiç ayırlmıyor  .güya finansmanıda o  sağlıyor ben demiyom  çarşıda millet diyor  ama bende zehra hanımı  peşinde görünce doğrumuki  dedim

 • haluk(11.6.2018 19:15:39)

  Benim anlamadğım  AKP 1 sıra adayı sayın Arzu hanımın  yanında kasap Zehra hiç ayırlmıyor  .güya finansmanıda o  sağlıyor ben demiyom  çarşıda millet diyor  ama bende zehra hanımı  peşinde görünce doğrumuki  dedim

 • Serdengeçti(11.6.2018 17:33:24)

  20 bin vatandaş...
  Yahu bunların hepsi yoksul mu?
  Evlerinde aş yok mudur?
  Yeter ki beleş olsun;
  milleti alıştırdılar...
  Utanma yok,
  yoksulun hakkını yiyen yiyene...
  Artık bu türden sözde yardımlara
  son verilmeli, yasak gelmeli..
  Artık belediyelere bu türden olanaklar verilmemeli...
  Kızılay ne güne duruyor?
  Sosyal Dayanışma Vakıfları sık eleyip sık dokumalı..
  Gerçek ihtiyaç sahiplerine,
  2 - 3 bin lira maaşa bağlamalı..
  İş-Kur ile organize olmalı,
  yoksullara öncelikle iş sağlamalı, istihdam sağlamalı...
  Artık devlet makarna kömür aş, yemek helva, pilav dağıtmaktan
  vaz geçmeli...
  Siyasetçilerin elinden bu rüşvete son verilmeli.
  Devletin ne işi var yemekle, çay ile çorba ile..
  Her şey özelleşiyor; şimdi de kıraathaneler devletleşecek!


 • Taner Kaltalı(11.6.2018 14:41:47)

  Bizim paralarımızı amacı dışında kullanan her kim olursa olsun hakkımı helal etmiyorum. haram, zehir, zıkkım olsun... Eyy Belediye başkanı; senin görevin halkın vergilerinden toplanan paraları adilce ve amacına uygun olarak kullanmak. Sofralar kurdurtup yemek vermek değil. Allah sizin gibileri hak ettiğiniz gibi yapsın. haram olsun.

 • Durmuş göllü(11.6.2018 13:33:12)

  BEN ARTIK YOKUM.
  Bu yapmacık ve basit yöntemlerle oy isteme işlerini bırakın artık.Gerçek bir ak partili olarak ben orada yoktum.Partili arkadaşlarımı da uyardım bu shov'a ortak olmayın diye fakat ne yazık ki başarılı olamadım.İktidar partisi taraftarı olarak inanın ben utandım şu manzaradan. Ayrıca şu kalabalığa soruyorum ey vatandaşlar  Başbakan Bolu'ya geldiğinde neredeydiniz söylermisiniz.

 • Ahmet can dindara!!!!(11.6.2018 12:48:27)

  Çok güzel bi konuya değinmişsin! Bunların tüm işi gösteriş,benim paramla sen nasıl iftar verebilirsin? Ayrıca eğitimci ye kaktıkları et firmasıda zaten gizli kasa! Her rantın arkasında. Hepsinin fellik fellik çıkacaktır Adım gibi eminim. Her işleri RANT,ÇIKAR,MENFAAT,ŞEKİL ŞEMAL.ama yaradan görüyor! Bu zulüm eninde sonunda yerini güzelliklere bırakacak. Belediye kişilerin halkı yontarak menfaat elde etme kurumu olmaktan çıkarılmalı,ve denetimleri sağlamlaştırılmalı, abuk subuk işler gün yüzüne çıkarılmalı.yalaka yandaş basın ne yapsın,bunca zaman böyle rant kapısı olmadıydıki ,adamlar çörekleniyo ;))
  Bi laçkalık bi lakaytlık gidiyor. O adam bi et vermeyi kabul etmese idi ozaman vay haline,hemen denetlenip mühürlenirdi!

 • Emanet By(11.6.2018 11:45:44)

  Orta / Doğu kültürü...
  Evimin - ocağımın helal bir tas sıcak çorbasına
  dünyaları değişmem...
  20 bin yiyici?...
  Finansmanı  nereden;
  kim verir, kim alır?
  Helal mi, haram mı?
  İslam bu değil;
  İslam, 20 bin kişilik cadde sokak masaları hazırlamak değil,
  beş bin kişilik görkemli iftar çadırları kurmak değil,
  İslam insanları aş, iş, meslek sahibi yaparak,
  üretken hale getirmek suretiyle yoksulluğu,
  fukaralığı kökünden yok etmektir.
  Gayrisi beyin yıkamadır,
  propaganda malzemesidir,
  Teşhirdir, reklamdır...

 • ertuğrul şahinoğlu(11.6.2018 11:06:33)

  Yazıklar olsun afrikada ve dünyada binlerce müslüman açlıktan ölürken, bu yapılan israf ve gösteriş tam da akp yi ne güzelde özetlemiş. ALLAH tan korkun be.

 • Ahmetcan Dindar(11.6.2018 10:29:56)

  Kendim şahit olduğum bir durumu paylaşayım: Bolu'da eğitim sektöründen tanınmış birine Belediye'den E.D. telefon ediyor ve "iftarlık malzeme için et alımını sana kaktık" diyor. Telefon ettiği kişi "tamam, filanca yerden alırsınız" demek zorunda bırakılıyor. E.D. "oradan olmaz. Kışlak et'ten alınacak" diyor. Senin benim paramla hovardalık ediyor, herkesin etini de beğenmiyor!

 • Cumhur ittifakı (11.6.2018 10:05:14)

  Ne yaparlarsa yapsınlar akp bolu da oyu maksimum 90 bin yani bu işler iftarla falan olmuyor

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.