bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bayrak kirliliği ! 

 • Bayrak kirliliği ! 
 • Bayrak kirliliği ! 

     Bayrak kirliliği ! 
       24 Haziran seçimlerine az bir zaman kala, Kent Meydanı’ndaki bayrak kirliliği de had safhaya ulaştı. “Benim horozum senin horozunu döver” mantığıyla hareket eden siyasiler, yarattıkları gürültü kirliliğiyle yetinmeyip, görüntü kirliliği ile de vatandaşların tepkisini alıyorlar. 
        Çok yüksek ses çıkaran hoparlörlerin bağlı olduğu araçlarla mahalle aralarında tam bir gürültü kirliliği yaratan siyasi partiler, Binlerce parti bayraklarını iplere asarak havada bayraklara adeta dövüş ettiriyorlar. 
        Siyasi partiler reklam yaptıklarını zannederek, bu şekilde yarattıkları gürültü ve görüntü kirliliği ile aslında tam bir çevre kirliliği suçu işlediklerinin farkında bile değiller.           

 

YORUMLAR Toplam yorum: 3
 • vatandaş(4.6.2018 13:54:29)

  Şuna dikkat etmekde lazım CHP parti bayrağıyla çıkmıyor tarafsız cumhurbaşkanıyım diye  ve en önemlisi  AK parti ve MHP Türk bayrağını hiç katmamış . bence osmanlıcılık yaptıkları için yeşil bayrağa özlem duyuyorlar sanki..

 • vatandaş(4.6.2018 11:12:20)

  Gerçekten o kadar üzülüyorum ki şu duruma ... Hadi İYİ PARTİYİ anlarım binalarının önü ki en az bayrak onlarda ve diğerlerinin içinde görülmeyecek derece de... Ama caddede parti binaları varken İYİ PARTİNİN yanında bu mhp lilerin ne işi var acaba... Ve belediye tarafından bayrakları astırılan akp ye ne demeli her yer bayrak dolu ... Sırf İYİ PARTİ nin uğradığı haksızlık dolayısıyla oyum İYİ PARTİ YE.... Bu bencillik ve diktatörlük bitmeli!!!

 • Türkiye Zengin(4.6.2018 03:02:37)

  Çok yazık, bayrakların çokluğundan dolayı partisini kimse değiştirmez... Bu, geri kalmış ülkelere mahsus bir yanlıştır... Netice de çöpe gidecek, ve hiç bir işe yaramayacak binlerce kağıt parçası ülkemiz için kesin bir israftır... İsraf dinimizde haram kılınmıştır...

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.