bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Geleceğin modacıları Gerede MYO'dan

  • Geleceğin modacıları Gerede MYO'dan
  • Geleceğin modacıları Gerede MYO'dan

      Geleceğin modacıları Gerede MYO'dan

        Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gerede Meslek Yüksekokulu Moda Tasarımı Ve Tekstil Teknolojisi öğrencileri yıl sonu defilesi yaptı. Defileyi gerçekleştiren öğrenciler adeta geleceğin modacıları biziz dercesine iddialı tasarımlar sergilediler.   

        AİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulu Moda Tasarımı ve Tekstil Teknolojisi Programları öğrencilerinin eğitim süresince hazırlamış oldukları ürünlerin sergilendiği defile 14 Mayıs günü Gerede Melih Gökçek Kültür Merkezi'nde sunuldu. Defileye desteklerini esirgemeyen Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’a, Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka’ya, Geredeli İşadamları ve üst düzey yöneticilerinden Akif Allar, Ersin Turan, Mesut Karadaşlı, Atilla Çim, İrfan Akkuş’a teşekkür plaketi takdim edildi.

      MÜDÜR ÖZTOPRAK DUYGULANDIRDI

      Öğrencilerin özveri ile hazırlandığı bu defileye ailelerin ve Geredeli misafirlerin ilgisi yoğundu. Protokolden değerli isimlerin de katıldığı defile izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bahattin Öztoprak öğrencilerin ve hocaların çalışmalarını tebrik eden bir konuşma yaparak anneler günü ile ilgili duygusal bir demeç verdi.

       ANNELERE İTHAF EDİLDİ

       Öğretim Görevlileri Zeynep Tuba Nursoy, Ayhan Milli, Çağdaş Özdoğan ve Hatice Horoz’un üretimden sunuma kadar öğrenciler ile birlikte yoğun emek ve özveri sarf ederek hazırladıkları bu defile, aynı zamanda annelerimize ithaf edildi. Moda Tasarımı Öğrencilerinin kendi tasarımı ve üretimlerinden oluşan defilede ilk-bahar yaz koleksiyonu, sonbahar-kış koleksiyonu, abiye giysiler, Osmanlı motiflerinden ilham alınarak modernizasyonu yapılan giysiler ve defile sonunda sahne alan gelinlikten oluşan yaklaşık 180 ürün sergilendi.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Adalet(17.5.2018 10:36:14)

    Bahattin efendi, Erdalın akrabasını aldığın için bizde sana teşekkür ederiz. Demek ki müdür olmak bunu gerektiriyor.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.