bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

14 FETÖ şüphelisinden 8’i adliyeye sevk edildi

  • 14 FETÖ şüphelisinden 8’i adliyeye sevk edildi

     14 FETÖ şüphelisinden 8’i adliyeye sevk edildi
      Bolu merkezli 4 ilde FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında gözaltına alınan 14 FETÖ şüphelisinden 8’i adliyeye sevk edildi.

     Edinilen bilgiye göre, Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen Fetullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması soruşturmaları kapsamında örgütün haberleşme programı ‘Bylock’ kullandıkları tespit edilen 2’si daha önce meslekten ihraç edilmş öğretmen, 12’si Abant iİzzet Baysal Üniversitesi öğrencisi ve mezun olmuş toplam 14 kişi hakkında yakalama kararı çıkartıldı.

      İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Bolu merkezli İstanbul, Ankara ve Eskişehir’de eş zamanlı olarak yaptıkları operasyonda FETÖ şüphelisi 14 kişiyi gözaltına aldı.

      Emniyetteki işlemleri tamamlanan FETÖ şüphelisi E.Ç., H.A., Ş.B., A.B., S.K., H.Ö., G.A. ve H.T. sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edildi.

       Gözaltına alınan 6 şüphelinin ise işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Fetö rektörü(18.5.2018 11:17:16)

    Ya bu haberler çok komik ve göz boyama. Öğrenci ne yapabilirki by lock kullansa ne olur, ne yapabilir gücü neye yetebilir. Aslı rektör ve yardımcıları ve genel sekreter hepsi fetöcüydü, fetöcüleri doldurdular ama dışardalar. Yani bundan sonra bu haber ler çok komik geliyor. En baştakileri bırakın en sondakilerle uğraşın yaptığınız bu

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.