bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Ramazan'da iftardan sonra açığız       

  • Ramazan'da iftardan sonra açığız       

        Ramazan'da iftardan sonra açığız       

        Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi oruç tutan hastalar için Ramazan ayı boyunca iftardan sonra hizmet verecek.

        Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Taner Laçin Merkezlerinin Ramazan Ayı hizmet düzenlemesine dair yaptığı açıklamada; “Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Ramazan Ayı boyunca oruç görevini yerine getiren hastalarımız için saat:21:00 ile 24:00 saatleri arasında diş sağlığı hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

        "Randevu alınması oldukça önemli"      

          Ramazan'da diş tedavi hizmeti almak isteyen vatandaşların doğrudan merkeze gelmemeleri, mutlaka 182 Merkezi Hekim Randevu Sisteminden (MHRS) randevu almaları gerektiğini vurgulayan Laçin; “Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizin Acil hizmeti de aynı şekilde 24 saat devam edecek. Ancak mesai dışı poliklinik ve diş tedavisi hizmeti için 182 MHRS’den saat:21:00 ile 24:00 arasında uygun olduğunuz bir zamana dair randevu alınması oldukça önemli” dedi. 
       Vatandaşların zamanın şartlarına göre hizmetten faydalanmalarını aksatmamak için her türlü düzenlemeyi düşünmeye çalıştıklarını belirten Laçin; mübarek Ramazan Ayı'nda da hastalarının tedavilerini en iyi şekilde yapmaya hazır olduklarını söyledi.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Kamil(16.5.2018 11:04:23)

    Çok güzel bir uygulama, gerçekleşmesine vesile olanlardan Allah razı olsun...

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.