bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Hurmaların içinde 21 kilo 140 gram saf eroin

  • Hurmaların içinde 21 kilo 140 gram saf eroin

       Hurmaların içinde 21 kilo 140 gram saf eroin

       İran’dan ithal ettiği hurma kutularının içerisine 21 kilo 140 gram saf eroini saklayan, ancak Bolu polisinin elinden kaçamayan Vanlı zehir taciri İstanbul’da yakalanarak gözaltına alındı.
        Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotikle Mücadele Şube Müdürlüğü'nün deneyimli ve başarılı ekipleri, narkotik köpeği Sezar, bir büyük başarıya daha imza attılar. Ekipler, yapılan bir ihbarı değerlendirerek D-100 üzerinde 34 plakalı bir TIR’ı durduklarında yapılan titiz aramada 21 kilo 140 gram toz esrar ele geçirilmiş ve TIR sürücüsü gözaltına alındıktan sonra tutuklanmıştı.

       Bu işin peşini bırakmayan Narkotikle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, gerçek uyuşturucu satıcısının Van ilinde oturduğu, İran’dan ithal hurma paketlerinin içerisine saf eroinleri sakladığı öğrenilen Veli Ece olduğunu tespit etti. Ayrıca, zehir tacirinin İstanbul ilinde hurma yüklü TIR’ın gelmesini beklediğini de öğrenen tecrübeli narkotikçilerden oluşan özel bir tim İstanbul’a giderek, zehir tacirini gözaltına alıp Bolu’ya getirdiler. 

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Sadi (15.5.2018 00:31:06)

    Ne alaka kardeşim. Bolu. İrandan Yükleme yapılan Hurmalar Madem İstanbula gidiyor. Neden Bolu Ya da İstanbula kadar olan Yol güzergahında durdurmuyorsunuz operasyon düzenlemiyorsunuz da İstanbulda Yakalıyorsunuz Madem İstanbulda Yakalandı Bolu Polisi ile Ne alaka . Yani adam istanbula gelmeden bir yerlerde saklasa belki bir kaç hafta sonra istanbula geçse nasıl yakalayacaksınız İhbar olmasa Yakalanamaz mı Yani İrandan giren bir uyuşturucu neden İstanbula kadar geliyor ve neden Bolu polisi operasyon yapıyor. Haber servis edilmiş belli ama doğrusu Vandan giriş yapan İran Menşeli uyuşturucuyu Benim Polisim VAN ilinde enselemeliydi hadi Teknik Takip Yaptınız o halde uzantılarını da yakalamalısınız Yine de Polisimizi TEBRİKLER

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.