bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

İzzet Baysal Belgeseli için tıklayın!

GÜNÜN SÖZÜ

Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır.

ATATÜRK


Eşinin içine doğmuş olmalı !

  • Eşinin içine doğmuş olmalı !
  • Eşinin içine doğmuş olmalı !
  • Eşinin içine doğmuş olmalı !

        Eşinin içine doğmuş olmalı !        

         Kocasının telefonla bir türlü ulaşamadığı kadın, evinde tüpten sızan gazdan zehirlenmiş halde yatağında yatarken bulundu.
         Sümer Mahallesi'nde bulunan Life 374 Sitesi A Blok giriş katında bulunan dairede yaşayan İlknur Yankın adlı kadına il dışında yaşayan ve güvenlik görevlisi olarak çalışan eşi Hasan Yankın telefonla uzun süre ulaşamadı. Bunun üzerine eşinin hayatından şüphe eden Hasan Yankın durumu polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, itfaiye ve sağlık ekiplerini de çağırdı. İtfaiye ve Polis ekipleri İlknur Yankın’ın yaşadığı daireye balkon camından girdi. Daireye giren ekipler içeride yoğun bir gaz kokusuyla karşılaştı. Ekipler, İlknur Yankın’ını yatağında baygın yatar halde buldu. Ekiplerin hemen kapıyı açmasıyla içeriye giren sağlık ekipleri kadına ilk müdahaleyi yaptı. Bilincinin açık olduğu ve durumunun iyi olduğu öğrenilen kadın ambulansla İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.