bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

İzzet Baysal Belgeseli için tıklayın!

GÜNÜN SÖZÜ

Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz.

ATATÜRK


Ahmet Baysal'dan öğretmenlere sürpriz

  • Ahmet Baysal'dan öğretmenlere sürpriz
  • Ahmet Baysal'dan öğretmenlere sürpriz

        Ahmet Baysal'dan öğretmenlere sürpriz         

        Türkiye Ulusal Destek Servisi, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren e-Twinning projesi dönemlik bilgilendirme toplantısı yapıldı. Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Milli Eğitim Şube Müdürü Muvafık Kılıç ve proje öğretmenlerinin katıldığı toplantıda güzel bir sürpriz gerçekleşti.

        Milli Eğitim Müdürlüğü İzzet Baysal Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda proje sunumlarının gerçekleştirdiği sırada salona giren Ahmet Baysal öğretmenlere büyük bir sevinç yaşattı. Ahmet Baysal’ın teşrifiyle devam eden toplantıda Bolu İl E-Twinning Koordinatörü Melike Karabacak, e-Twinning dönemsel bilgilendirmesini yaptı. Ulusal kalite etiketi alan öğretmenler Selma Alp Acar ve Necla Temel projelerini ve ulusal kalite etiketi alma yolundaki gereklilikleri meslektaşlarıyla paylaştı. Dörtdivan Çavuşlar Öğretmeni Ferda Kök, yürüttüğü dokuz ilham verici e- Twinning projesini ilimiz öğretmenleriyle paylaştı.

     “BU ÇALIŞMALARI DİNLEMEKTEN GURUR DUYDUM”

       Dörtdivan Çavuşlar İlkokulu Öğretmeni Ferda Kök’ün sunumunun ardından duygulanan Ahmet Baysal, öğretmeni yürüttüğü projelerden dolayı tebrik ederek  “Bir çalışma için buraya gelmiştim. Bu toplantıya katılmam tesadüf oldu. Bilhassa okumaya yönelik yürütülen bu çalışmaları dinlemekten gurur duydum. Ben ilk defa öğretmenlerimizin yaptığı böyle bir sunumu izledim. Çok mutlu oldum. Bu toplantılar ülkemiz için çok güzel bir gelecek vaat ediyor. Neticelerini alıyoruz, alacağız” ifadelerini kullandı.  Okul kütüphanesine dünya klasiklerini hediye edeceğini söyledi.

      “EN ÖNEMLİ MESAFEYİ PROJELERDE ALDIK”

       Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, “Biraz önce Ahmet abimizin duygusal konuşması beni çok etkiledi. Biz eğitim camiası olarak devamlı projeler yapmak istiyoruz. Öğretmenlerimiz projelerimizin yapılması konusunda bize çok yardımcı oluyorlar. İki yıl önce buraya geldim ve hedefimiz bulunduğumuz noktadan çok ilerilere gitmekti. Çünkü durağan yapıda olmak doğru değil. En önemli mesafeyi projelerde aldık. İki yıl önce 7-8 TÜBİTAK projesi varken bugün 41 projemiz var. Öğretmen arkadaşlarımız ve Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarımız özverili bir şekilde çalışıyor” diye konuştu.

        Toplantı yürüttükleri başarılı projelerden dolayı öğretmenlere plaket takdimiyle son buldu.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.