bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bolu İzzet Baba'ya şükranlarını sunuyor

  • Bolu İzzet Baba'ya şükranlarını sunuyor
  • Bolu İzzet Baba'ya şükranlarını sunuyor

        Bolu İzzet Baba'ya şükranlarını sunuyor
        İzzet Baysal Şükran Günleri Bilim, Kültür Sanat ve Turizm Festivali'nin bu yıl 29'uncusu düzenleniyor. Üç gün sürecek olan etkinliklere Bolu halkının yüksek bir katılımla ilgi göstermesi bekleniyor. 

        Kent Konseyi tarafından organize edilen İzzet Baysal Şükran Günleri etkinliklerinin programı şöyle; 

      11 Mayıs Cuma günü Sabah 09.30’da Anıtpark’ta çelenk koyma töreni yapılacak. Daha sonra eğer hava yağmurlu değilse İzzet Baysal Heykeli’nin olduğu yere kadar bir şükran yürüyüşü olacak. Şükran yürüyüşünden sonra protokol konuşmaları, peşinden Paşaköy mevkiinde İzzet Baysal Vakfı tarafından yapılan bir okul açılışı var. Daha sonra program Mengen'de devam edecek. İzzet Baysal Vakfı tarafından yapılacak olan İzzet Baysal Üniversitesi Mengen Gastronomi Fakültesi binasının temeli atılacak. Cuma akşamı Kültür Sitesi'nde Belediye Türk Sanat musikisi konseri var. 

       12 Mayıs Cumartesi günü sabah saat 10.00’da Hükümet Meydanı'nda anaokullarının folklor gösterileri olacak. Folklor gösterilerinden sonra Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi'nde kent konseyinin özel bireyler meclisinin, özel çocukların hazırlamış olduğu sergi açılışı yapılacak. Sonrasında stantlar kurulacak Daha sonra bu stantların gezilmesinden sonra Yukarı Çarşı ziyaret edilecek. Orada beyaz et sektörü tarafından halka ikramda bulunulacak. Yine Yukarı Çarşı esnafının protokole vereceği bir öğlen yemeği var. Yemekten sonra İzzet Baysal temalı okullar arası resim, müzik ve şiir gibi yarışmasında dereceye giren çocuklara ödüller verilecek. Ödül töreninden sonra akşam Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Müzik Topluluğu'nun Türk Sanat Müziği konseri Kültür Sitesi salonunda yapacak.

        13 Mayıs Pazar günü Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her verilen Sosyal Sorumluluk Ödülü sahibini bulacak. Bu ödül töreni saat13:30’da Ticaret Sanayi Odası salonunda yapılacak. Böylece 29’uncu İzzet Baysal Şükran Günleri tamamlanmış olacak. 

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • burak bayır(11.5.2018 10:17:57)

    aaaa nerde o eski izzet baysal şükran günleri düzgün konser bile olmuyo.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.