bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bolu'da kaçak silah ticareti yapan 3 kişi yakalandı

  • Bolu'da kaçak silah ticareti yapan 3 kişi yakalandı

       Bolu'da kaçak silah ticareti yapan 3 kişi yakalandı
        Bolu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Düzce’den Bolu’ya gelerek yasa dışı silah ticareti yapmaya çalışan 3 kişiyi yakaladı.  

         İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Kaçakçılığın Düzce ilinden İlimize 81... plakalı araçla gelen E.K. (38) ve M.S.D. (35) isimli şahıslarla İlimiz Kılıçaslan Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde buluşacak olan M.A. (48) arasında yasadışı silah ve mühimmat ticaretinin olacağı bilgilerinin alınması üzerine harekete geçti.   İlimiz Kılıçaslan Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde park halinde bulunan araç içerisindeki şahıslar suçüstü yakalandı. Şahıslarla birlikte (4) adet ruhsatsız tabanca, tabancalara ait (4) adet şarjör ile (14) adet tabanca fişeği ele geçirildi. Yakalanan şahıslar gözaltına aldı.  Şahıslar emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

       ÇOK SAYIDA FİŞEK VE TABANCA ELE GEÇİRİLDİ

        Ayrıca İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, şahısların İlimizde 2, Düzce ilinde ise 4  olmak üzere toplam: 6 adresinde eş zamanlı olarak arama yaptı . İlimizde yapılan aramada (183) adet tabanca fişeği ile (2) adet tabanca şarjörü, Düzce ilinde yapılan aramalarda ise (1) adet ruhsatsız tabanca, tabancaya ait (l) adet şarjör ile (15) adet tabanca fişeği ele geçirdi. 

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.