bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Yeni El Rehabilitasyon Ünitesi ile Hizmet Çıtasını Yükseltti

  • Yeni El Rehabilitasyon Ünitesi ile Hizmet Çıtasını Yükseltti

      Fizik Tedavi Hastanesi Yeni El Rehabilitasyon Ünitesi ile Hizmet Çıtasını Yükseltti. 
       Sadece Bolu’dan değil tüm Türkiye’den hasta kabul eden AİBÜ İzzet Baysal Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde  (Merhum) Cahit ÖZDEMİREL  anısına eşi Sayın Muazzez ÖZDEMİREL  tarafından yaptırılan  el rehabilitasyon ünitesi yapılan törenle açıldı.  
       360 yatağa sahip hastanenin rehabilitasyon alanında  hizmete sunduğu bu ünitede, özellikle el fonksiyonlarını günlük yaşam aktivitesini yerine getirecek kadar kullanamayan  kısmi felçli ve el yaralanması sonrası rehabilitasyon ihtiyacı olan hastaların yaşam kalitelerini yükseltmek  ve  beyin ekstremite koordinasyonu yanında  el becerilerine de fonksiyonellik kazandırılmaktadır. Açılışa katılan Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğrt. Üyesi Muhammed Emin DEMİRKOL “Böyle bir ünitenin açılmasına vesile olan sayın Muazzez ÖZDEMİREL hanımefendi başta olmak üzere tüm aileye, hastane yönetimine  ve katkısı olan herkese teşekkür ederim.  Bütün hastanelerimizde sağlık alanlarında hastaların beklentilerine uygun en verimli şekilde hizmet sunabilmesi gayesi içerisinde çalışmaktayız” dedi.  
        Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Erdal DİLEKÇİ ise yaptığı açıklamada “Böyle bağışçılarımızın varlığı bizleri motive etmekte ve sağlık hizmetlerini iyileştirmeye yönelik azim ve motivasyonumuzu artırmaktadır. İnşaallah yakında kardiyolojik rehabilitasyon ünitemizi de hizmete sokarak özellikle rehabilitasyon ünitelerimizle Türkiye’nin sayılı hastaneleri arasında Bolu’muza ve adımıza yakışır önder hastane rolümüzü yürüteceğiz.” dedi.  
Açılışın ardından Muazzez ÖZDEMİREL hanımefendiye İl Sağlık Müdürü Dr. Öğrt. Üyesi Muhammed Emin DEMİRKOL tarafından plaket takdim edildi.  

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.