bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 9 Mayıs Çarşamba)

  • Vefat edenler (Bugün 9 Mayıs Çarşamba)

         Nasip Emlak  

Hayırlı alışverişlere imza atar !
Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

       1- Avşar Köyü Fakılar Mahallesi halkından, Saniye KABADAYI’nın eşi, Ayşe, Ömür ve Erkan KABADAYI’nın babaları, Muzaffer KABADAYI ve Emine DURASI’nın kardeşi, Mahmure BİLGİN’in abisi, Özlem, Özge, Burak, Aykut, Sıla ve Emirkan’ın dedeleri, Murat BERBEROĞLU, Murat KARAGÖL, Nigar ve Fatma KABADAYI’nın kayınpederi; Ömür Abdullah KABADAYI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Avşar köyü Fakılar Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

          2- Borazanlar Mahallesi halkından, Ahmet BAYINDIR’ın eşi, A.İ.B.Ü. Bolu Meslek Yüksek Okulu Öğr. görevlisi Adem BAYINDIR, Birgül DURU, Fatma MÜHÜRCÜOĞLU ve Merhume Melek YÜCETÜRK’ün anneleri, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Timur DURU, Fatih DURU, Koray, Güray YÜCETÜRK, Melike MÜHÜRCÜOĞLU, Berrak TANYERİ ve Elif NALBANT’ın anneanneleri, Sena BAYINDIR’ın babaannesi, Dilek BAYINDIR’ın kayınvalidesi; Necmiye BAYINDIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Borazanlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Saraycık Köyü halkından Merhume Emine SEVİNÇ’in eşi, Rıdvan, Rıfat, İsmail, Sevinç, Tevhide KONUK ve Şerif SEÇER’in babaları, Fikrettin KONUK ve Ali SEÇER’in kayınpederi; Rafet SEVİNÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Saraycık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Seben İlçesi Solaklar Köyü halkından, Ayşe YILMAZ’ın eşi, Menderes YILMAZ, Aysun KARADUMAN ve Gülsün GÜLDÜR’ün babaları, Muhsin KARADUMAN, Bilal GÜLDÜR ve Nurcan YILMAZ’ın kayınpederi, Seben Adliyesi'nden emekli; Cevat YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Seben Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Solaklar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Mengen İlçesi Düzagaç Köyü Akçaoğlu Mahallesi halkından Merhum Zihni KARAMAN ve Zeki KARAMAN’ın kardeşleri, Levent ve Atalay KARAMAN’ın babaları, Hacı Ahmetler Köyü'nden Hüseyin ÇETİNÖZ’ün dayısı; Rafet KARAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Ankara Sincan Elvan Kent'te kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından defnedilecektir.

         Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Halil Kaya (9.5.2018 11:04:59)

    Abdullah abi mekânın cennet olsun

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.