bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu? 

 • Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu? 

        Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu? 
        Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, tüm adayları ziyaret etme kapsamında yarın Edirne Cezaevi’nde Selahattin Demirtaş ile bir görüşme gerçekleştirecek. İnce’nin beraberinde Bolu Milletvekilimiz Tanju Özcan hatırlanacağı gibi, 2016 yılının Mayıs ayında dokunulmazlıkların kalkması konusunda yapılan oylamada EVET oyu vereceğini ve verdiğini tüm kamuoyu ile paylaşırken, Kürtlerden ve Kürt gruplardan hiç haz etmediğini her platformda dile getirmişti. 
        HDP’li kişiler katılıyor diye, 1 Mayıs vb. sivil toplum eylemelerine de katılmamaya özen gösteren Tanju Özcan’ın bu ziyarette aktif olarak bulunması ve bunu sosyal medya aracılığı ile bir övünç kaynağı olarak paylaşması, 'dün tükürdüğünü bugün yalıyor' dertirecek derecede kafalarda soru işaretleri yaratıyor.

     Bu değişikliğin sebebini biz de öğrenebilir miyiz? 

     Ne oldu da Tanju Özcan 2016 yılında söyledikleri ve yaptıkları ile 180 derece ters gelecek şekilde davranış sergiliyor? 
      Kamuoyunun önünde bu 180 derecelik dönüşün sebebini öğrenmek istiyoruz ve soruyoruz; Ne değişti Tanju Özcan?
Bu değişikliğin sebebini biz de öğrenebilir miyiz? Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu?
 

YORUMLAR Toplam yorum: 16
 • Ali Kazan(11.5.2018 07:44:22)

  Maşallah moderatör buraya şakşakçılarını toplamış...Ne varmış fotoğrafta son derece sempatik...Bu insanlar hiç gülmesin mi? Art niyetli insanlar burada toplanmış ipe sapa gelmez yorumlar yapmış, biraz saygı lütfen....Seçimlerden sonra İnce kazanınca  da hemen onun tarafına geçer burada yazan zatlar....İsterdiğiniz kadar algı yönetimi yapın 24 Haziranda İnce ve Tanju Bey büyük bir başarıya imza atacaklar...izlemeye devam edin....

 • aykut demir(10.5.2018 09:29:21)

  MİLLET SİZE 24 HAZİRANDA CEVABI VERECEK YANINIZDA BİRKİŞİ EKSİK KEMALİDE ALSAYDINIZ SELO İLE OKEYE DÖNERDİNİZ.

 • Metin mert(10.5.2018 08:54:22)

  Mesele oy olunca,dün dündür. Bu gün bu gün....

 • Birisi(9.5.2018 22:14:12)

  https://youtu.be/2hXKqucwOTs

 • bahtiyar kandemir(9.5.2018 22:03:49)

  Syn. İnce Cumhurbaşkanı seçilirse hükümetin başı olacak . Devleti yönetecek. Hani bir espiri var." Onbaşı on kişinin başı, yüzbaşı yüz kişinin başı, binbaşı bin kişinin başı. Çavuş neyin başı anlamadım ! " diye. Şimdi ben soruyorum bu Dersimli Kemal kimin başı olacak? Bu Yeni CHP'lilerin hala yeni sistemden daha haberleri yok.

 • Güleren Kapoğlu(9.5.2018 18:50:04)

  Demirtaş'ın, milyonların temsilcisi olduğunu düşünürsek çok doğru bir ziyaret.Cumhuriyet Halk Partisi ırkçı bir oluşum değildir.

 • bahtiyar kandemir(9.5.2018 18:21:50)

  Yıllardır yazıyorum bu Yeni CHP'den bir halt olmaz! HPP/PKK ile kolkola girenler, Nazlı Ilıcak. Mehmet ve Ahmet Altan familyasına " burdaaaaa" çektiranler, FETÖ denen CIA hainlerine af için yürüyenler bin seçim olsa binini de kaybederler.

 • bahtiyar kandemir(9.5.2018 18:21:24)

  Yıllardır yazıyorum bu Yeni CHP'den bir halt olmaz! HPP/PKK ile kolkola girenler, Nazlı Ilıcak. Mehmet ve Ahmet Altan familyasına " burdaaaaa" çektiranler, FETÖ denen CIA hainlerine af için yürüyenler bin seçim olsa binini de kaybederler.

 • canan yılmaz(9.5.2018 13:14:08)

  aynı sırıtışı Demirtaş ı ziyaret ederken de bekleriz

 • yasin pazarcı(9.5.2018 13:13:32)

  seçimelerden sonra CHP ikiye bölünecektir. Sayın ince ve Tanju Özcan bu işi başlatacak ekip içinde olacaktır. Yüzlerce insanın ölümüne siyasi olarak katkıda bulunan bir şahsın ziyaretine gidip hdp seçmeninden oy devşirmekte seçimlerde chp seçmeninden geri dönüşümü sert olacaktır.

 • Bence(9.5.2018 12:06:59)

  Sizce Muharrem İnce den  Cumhurbaşkanı olur mu? Bence olmaz. Şu fotoğraf her şeyi anlatıyor.

 • vekil(9.5.2018 11:49:30)

  Mecliste hdp ye karşı en ağır konuşmaları yapan bu iki vekildir. Akepe ve mhp vekilleri açılım saçılım sürecinde reislerinin emrinde suspus otururken, bu iki vekil hdp ve pkk ya karşı tepki veren konuşmalar yapmışlardır.Not: İktidar ANDIMIZI kaldırdığında biz bu vekillerle şehir meydanlarında ANDIMIZI okuduk.

 • Erdinç TOK(9.5.2018 11:05:17)

  M.ÇELİK e katılmamak mümkün değil.Bir Chp seçmeni olarak hep şunu düşünmüşümdür.Acaba parti yönetim ve teşkilatları olmasa,teşkilatlar hiç alanlara inip siyasi çalışmalar yapmasalar seçimlerde Chp nin alacağı oy ne olur.İnanın yine değişmez.Yani siyasi  çalışma yapılsada yapılmasada partinin alacağı oy aşağı yukarı aynıdır.O zaman sorun parti yönetimlerinde ve alt kadrolarındadır.Çoğunluğu devlet memurluğundan gelen,ömründe parti tüzüğünü dahi okumamış adamlar parti yönetiminde görev almamalıdırlar.Birde kendilerine göre bir tavırları vardır.Partide görev almayan,sahada çalışmayanın söz söyleme hakkı yoktur.Demem o ki parti tepeden tırnağa kendini yenilemelidir.Yoksa yine hüsran.Güzel havaya rağmen sahada,sosyal medyada yok....Yazık...

 • M.Celık (9.5.2018 02:08:11)

  Sn Tanju Özcan Sn CHP Milletvekili Ben de CHP nin aklı başında saygın bir Seçmeniyim. CHP ye oy verirsen senin adına kimliğine yaptığın işine bakmam CHP nin ilkelerine sahip çıktığım için oy veririm CHP milletvekilleri Sırıtarak Bu tür resimlerle ÜLkeyi bu zor durumdan Kurtaramak Sorumlu davranmanızı aklı başında olmanızı öneririm. Terbiyesizlik Yapmayın Millete ortada Hol yok Yumurta yok Bu kadar bela varken aptal aptal görüntü vermeyin.seçmeni kendinizden iğrendirmeyin haddinizi bilin ve Cumhuriyet Halk Partisine Zarar vermeyin. Sizin Bu görüntünüz Erdoğana Pirim Yaptırır Sırıtmayın önce sorumlu sonra da aklı başında davranın Ben AKP li değil CHP li bir seçmenim Mitinglerde de Konuşmalarınıza ve uslubunuza dikkat edin. Siz AKP li değilsin

 • Tespitci(8.5.2018 23:20:41)

  Ankara 1. Bölge ilk sıralarda mv adaylığı.

 • bolulu(8.5.2018 23:14:14)

  Bunun dönüş ne alakası var anlayamdım. Fikrine göre hareket ediyor. işine gelmedi herhalde.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.