bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Özcan kurnazlık yapıyor

 • Özcan kurnazlık yapıyor

        Özcan kurnazlık yapıyor

        Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Mudurnu-Bolu karayolu yatırımı hakkındaki bilinmeyenleri açıkladı, Tanju Özcan'ın yolda oturma eylemi için de ; "EYLEM, KURNAZCA BİR HAREKET" dedi. 

        Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Tanju Özcan'ın Mudurnu-Bolu karayolunu haksız ve hukuksuz yöntemlerle trafiğe kapattığı marjinal eylem hareketini 'kurnazlık' olarak yorumladı ve süreçle alakalı gerçeklerin tüm ayrıntılarını kamuoyuyla bir kez daha paylaştı.

      AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, CHP'li Tanju Özcan'ın Mudurnu-Bolu karayolunu haksız ve hukuksuz yöntemlerle trafiğe kapattığı marjinal eylem hareketi karşısında, yol çalışmasıyla alakalı gelişen süreci ve tüm gerçekleri kamuoyuyla bir kez daha paylaştı. Milletvekili Ercoşkun, yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

       "Yolla alakalı çalışmalar ihale edildi. Yalnız kış döneminde şantiyeler kapanıyor. Baharla birlikte şantiyeler yeniden açılıyor. Mudurnu yolu için ihale süreci sonrası, müteahhidin malzeme teminiyle alakalı problemler yaşandı. Ve tüm bunlar uzun bir gecikmeyle çözüldü.


      MUDURNU-BOLU KARAYOLUNDA YENİ BİR YOL YAPIYORUZ! DEREİÇİ MEVKİİNİ TEPEKARAKOLU İLE BİRLEŞTİRECEĞİZ
       İhale süreci sonrası bitirilen önemli en önemli iş Tepe Karakolu'nda meydana gelen heyelanın ve zararlarının ortadan kaldırılmasıyla alakalı yapılan çalışmalar. Bu bölgede 190 civarı fore kazık çakılarak kayma engellendi. Tepe Karakolu'ndan Mudurnu istikametine doğru sıcak asfaltla yol genişletilerek yapıldı. Diğer taraftan Tepe Karakolu'ndan Bolu istikametine ise mevcut yol yapımı, Dereiçi mevkisinde hemen hemen tamamlanmak üzere. Fakat burası da Mudurnu yolunu kullananlar tarafından göz teması sağlanmadığı için sanki hiçbir çalışma yapılmıyormuş gibi algılanıyor. Ama aslında büyük bir çalışma Dereiçi mevkiinde tamamlandı. Şimdi bu kısmında Tepe Karakolu'yla bağlantısı yapılacak. Fakat burada en önemli vurgulanması gereken mesele, Mudurnu yolunun Bolu'nun ilçeleri arasında en fazla kullanılan yol olması. Ve bununla beraberde bir taraftan yolun kullanılmaya devam edilmesi, diğer taraftan da yol yapılmaya çalışılması. Bu da çok önemli bir zorluk oluşturuyor. Hem mevcut yol kullanılıyor, hem yeni bir yol yapılıyor. Bu çok kolay bir çalışma değil. Dolayısıyla bundan kaynaklı bazı sıkıntılar yaşanıyor."


       BU HAREKET SADECE VE SADECE BİR KURNAZLIK ÖRNEĞİ
       Milletvekili Ercoşkun, uluslarası terörle mücadele sürecinde kamuoyunun birlik ve beraberlik sağladığı bir dönemde, yerelde demokratik platformlar dışına çıkılarak gerçekleştirilen eylem hareketinden dolayı vatandaşları sağduyuya davet etti. Milletvekili Ercoşkun, "Tanju Özcan'ın yaptığı bir kurnazlık. Çünkü zaten baharla birlikte şantiye tekrar çalışmaya başlayacak.  "Ben eylem yaptım o yüzden yol çalışmaları başladı" demek, CHP'nin standart muhalefet anlayışının bir eseri. Görünen o ki, siyaset ve diğer demokratik platformlar dahilinde üretimde bulunamayan CHP, yine en iyi bildiği eleştirmekten öte bir adım atamıyor" dedi.


 

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • Dursun YILMAZ(16.4.2018 23:49:21)

  Çalışan ve emekli işçilere;TAHSİLİNE,KIDEMİNE,UNVANINA VE EŞ DURUMUNA göre maaş verme sistemine ne zaman geçeceksiniz?İşçiler esir ve köle maaşı almaktan bıktı.Haberiniz olsun.

 • Murat Aydın(16.4.2018 09:20:04)

  Bolu halkı olarak seçtiğimiz vekillere bakıyor ve kendime gülüyorum.

 • Vatandaş(15.4.2018 23:25:26)

  Siz de uyumayın, yol şehir efsanesi oldu.d100 de ihalesini yaptınız.halen tık yok...seçimlerde hareket olur

 • Bitik Esnaf(15.4.2018 13:45:19)

  Bu hareket kurnazlık ise, sizin yolları seçim zamanına denk getirmenize ne demeli?

  Dolar 4
  Euro 5
  Benzin 6
  OHAL 7.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.