bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bolu'da POP Müzik Konseri

  • Bolu'da POP Müzik Konseri

      Bolu'da POP Müzik Konseri
        Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Bol'da bir ilki gerçekleştirdi. Şef Özge Erk yönetiminde 19 gençten oluşan topluluk Bolululara unutamayacakları bir müzik şöleni yaşattılar.

        Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konser salonunda yapılan POP Müziği Konserinde, 28 parçayı seslendirdiler. Birbirinden güzel eserlere yorumları ile renk katan genç sanatçılar seyircinin de katılımıyla unutulmaz bir geceye imza attılar.

        Yaklaşık 4 aydır konsere hazırlandıklarını söyleyen Şef Özge Erk, Bolu halkına, konser çalışmalarını yürüttükleri Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Yöneticisi Tahsin Arslan'a, sunumu hazırlayan ve sunan Ayşin Akgöz'e ve öğrencilerine teşekkür ederek emeklerinin karşılığını seyirciden alkış olarak aldıklarını belirtti. Konserlerine 7 Mayıs tarihinde Bolu Kent Meydanında devam edeceklerini öğrendiğimiz Bolu Belediyesi POP Müziği Topluluğunun başarılarının devamını dileriz.

 

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.