bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Aracına aldığı üniversiteli kıza taciz iddiası

  • Aracına aldığı üniversiteli kıza taciz iddiası

      Aracına aldığı üniversiteli kıza taciz iddiası 
       Üniversite'den şehir merkezine inerken aracına aldığı üniversiteli kıza cinsel saldırıda bulduğu iddiasıyla gözaltına alınan şahıs adliyeye sevk edildi. Şahsın adliyeye sevki sırasında yakınları da görüntü alınmasına engel olmak için basın mensuplarının önüne geçti.

        Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü'nden şehir merkezine ilerlediği sırada iddiaya göre Serkan S. adlı şahıs yol kenarında otostop çeken Üniversiteli bir kızı aracına aldı. Daha sonra Serkan S. aracıyla şehir merkezine gitmek yerine Gölköy civarında boş bir alana gitti. Burada iddiaya göre üniversiteli genç kıza cinsel saldırıda bulundu. Genç kız saldırganın elini ısırarak kurtulmayı başardı. Serkan S. ise aracının lastiğinin patlaması üzerine olay yerinden yaya şekilde kaçtı. Üniversiteli kız ise emniyete giderek şahıstan şikayetçi oldu. Bunun üzerine Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, saldırgan Serkan S.’nin evine baskın yapıp gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından saldırgan Serkan S. Adliyeye sevk edildi.

       Basın çekim yapamazmış, izin vermiyorlarmış !

         Saldırganın adliyeye gelişi sırada yakınları ise çekim yapmaya çalışan basın mensuplarına engel olmaya çalıştı. İlk önce kameraların çekim yapmasını engelleyen aile bireyleri daha sonra S.S.’nin yanına koşup yüzünü örttü. Diğer aile bireyleri ise o esnada çekim yapamaya çalışan basın mensuplarının önüne geçip kameralarına vurarak, “Çekim yapamazsınız. İzin vermiyoruz” diyerek engel olmaya çalıştı.

        Tutuklandı   

        Üniversiteden otobüs parası olmadığı için kent merkezindeki evine otostopla gitmek isteyen genç kızı otomobiline alıp, cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen ve gözaltına alınan Serkan S. (25) çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 

 

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • AHMET(19.4.2018 11:08:45)

    Yok canım buda kesin komplodur nasıl olsa bu aralar komplo lafı moda oldu tabi yerlerse...

  • FARUK LİGO(17.4.2018 14:00:48)

    ooo  oho bu da bir şey mi, Hayri hoca zamandında hocalar bile öğrencileri taciz ederdi, söylerdik hiç bir şey yapmazdı. Daha çok öğrenciler cezalandırılırdı. Hayri beyi hayırla yad edelim

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.