bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Karacağaçlılar SEDAŞ’a teşekkür etti

  • Karacağaçlılar SEDAŞ’a teşekkür etti

       Karacağaçlılar SEDAŞ’a teşekkür etti
       Karacaağaç Mahallesi’ndeki uzun süreden beri ne elektriği ne de ismi olmayan sokağı 19 Şubat 2018 tarihinde gazetemizde dile getirmiştik. 
      Haberimizin hemen ardından SEDAŞ harekete geçerek bu sokağa aydınlatma direkleri dikerek, sokak sakinlerini ışığa kavuşturdu. 
     Sokak sakinlerinden Mehmet Kara mahalle halkı adına bu önemli sorunun giderilmesinde emeği geçen Gazetemize ve SEDAŞ’a teşekkür ettiğini belirtti. 
       19 Şubat 2018 tarihli haberimiz; 
       Bu sokağın ne adı var, ne de ışığı !

      Karacağaç Mahallesi’nde 7-8 sene önce açılmış olan ve halen 8 konutun bulunduğu sokağa bugüne kadar isim verilmediği gibi, tek bir aydınlatma direği bile bulunmaması da hırsızlara davetiye çıkarıyor.
      Sokak sakinleri geceleri zifiri karanlık olan bu yolda yürümeye bile korktuklarını belirterek; bir tek aydınlatma direği bile olmadığı için sokağımız geceleri zindan gibi karanlık oluyor. Sedaş’a defalarca ilettiğimiz bu sorunumuz giderilmediği için mağdur durumdayız. Zifiri karanlık olan sokağımızda bu durum hırsızlara adeta davetiye çıkarıyor. Sık sık hırsızlık olayları yaşanan bu sokağa bir an önce aydınlatma direkleri konulmasını istiyoruz” diyorlar. 

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.