bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Mengen’de tecavüz skandalı

  • Mengen’de tecavüz skandalı

      Mengen’de tecavüz skandalı
       Mengen’de akıllara durgunluk veren skandal nitelikte bir olay yaşandı. Yaşanan skandalda tehditten tecavüze, şantajdan darba kadar ne arasan var! Mengen İlçemiz bu skandalla çalkalanırken, olayla ilgili üç kişi tutuklandı.
        Mengen’de arkadaşıyla birlikte olduğu anlarda çektikleri cinsel içerikli görüntü ve videoları sınıf arkadaşlarına servis eden öğrenciler, büyük bir skandala imza attı. Bu görüntüleri şantaj aracı olarak kullanan iki kişi tehditle olayın kız kahramanına tecavüze başladı. Bir yıl kadar şantaj ve tehdide boyun eğen M.C. isimli 16 yaşındaki kız öğrenci durumu ailesine anlatınca aile Mengen Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.  Savcılık olayla ilgili yaşları 15 ile 17 arasında değişen üç kişiyi tutuklayarak cezaevine yolladı. Üç zanlı yaklaşık bir aydır cezaevinde mahkemeye çıkacakları günü bekliyor. 
       Olayın geçmişi 1 yıl öncesine dayanıyor        
       Mengen İlçemizde bulunan çok programlı lisede okuyan bir kız çocuğunun yaşıtı bir öğrenci ile aşk yaşamaya başlamasıyla ortaya çıkan skandal bir yıl önceye dayanıyor. Bir yıl önce erkek arkadaşı M.T. ile birlikte olduğu sırada cinsel içerikli video ve fotoğraflar çekilen M.C.’nin bu fotoğrafları ve görüntüleri başkalarına servis edilince yasak aşk olayına tecavüz ekleniyor. M.C.’nin erkek arkadaşı diğer arkadaşları M.R.K ve M.C. görüntüleri vermesiyle olayın boyutu tecavüz skandalına dönüşüyor. Bu cinsel içerikli görüntüleri şantaj malzemesi olarak kullanan iki kişi de olaya eklenince skandal ilçe çapında skandal bir olay haline geliyor. Bu durum bir yıldır devam ederken skandalın baş rolündeki M.C. durumu ailesine söyleyince olay patlak veriyor.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Yobaz(11.4.2018 20:00:06)

    Bütün çok programlı liseler kapatılsın!..
    Hepimizin çoluğu çocuğu var.
    Bu ne aymazlık kardeşim.
    Bir yıl nasıl farkedilmez böyle birşey.?

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.