bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Narkotik’ten uyuşturucuya geçit yok

  • Narkotik’ten uyuşturucuya geçit yok

        Narkotik’ten uyuşturucuya geçit yok 

        Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu satıcılarına ve kullanıcılarına ağır darbe indirdi. Ekipler 16 kilo 727, 74 gram eroin maddesi ele geçirdi.

        Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ilk olarak geçtiğimiz cumartesi günü 06 Plakalı bir aracı durdu. Ekipler araç içerisinde yaptıkları aramada 1,77 Gram KUBAR Esrar Maddesi ele geçirdi. Olayla ilgili C.S (38) ve Ö.K (24) yakalandı. Şahıslar kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak suçlarından şüpheli olarak ifadesi alınarak şahıslar Cumhuriyet Savcısının talimatı ile serbest bırakıldı.

       16 KİLO EROİN YAKALANDI

        Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ayrıca il genelinde uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti, kullanımı ve aracılığının engellenmesine yönelik olarak yapılan çalışmalarda, 34 Plaka sayılı kırmızı renkli bir aracı durdurdu. Başarılı Polisler araç içersinde yaptıkları aramada Net ağırlığı 16 kilo 727,74 gram gelen renk, koku ve görünüm itibariyle Uyuşturucu maddelerden Eroin Maddesi olduğu değerlendirilen uyuşturucu madde, 48 adet Sentetik Ecza, Daralı ağırlığı 2.16 gram gelen Kokain maddesi olarak değerlendirilen uyuşturucu madde, Daralı ağırlığı 26.88 gram gelen Metamfetamin Maddesi olarak değerlendirilen uyuşturucu madde ele geçirdi.  Aracın sürücülüğünü yapan M.Ç (34) isimli şahıs uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan ifadesi alınarak gözaltına alındı. Soruşturma Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yürütülmekte olup, şüpheli şahıs adliyeye mevcutlu olarak intikal ettirilecek.  

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.