bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 9 Nisan Pazartesi)

  • Vefat edenler (Bugün 9 Nisan Pazartesi)

         Nasip Emlak  

Hayırlı alışverişlere imza atar !
Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

          1- İhsaniye Mahallesi halkından Merhum Mehmet Tahir Çağlayan ve Merhume Nimet Çağlayan'ın oğlu; Mehmet Emin ÇAĞLAYAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Gölyüzü Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yukarı Soku Mezarlığı’na defnedilecektir.

      2- Dörtdivan ilçesi Ortaköy Köyü halkından, Beşkavaklar Mahallesi sakinlerinden Merhume Ayşe GÜCÜKOĞLU’nun eşi, Mevlüt ve Ahmet GÜCÜKOĞLU’nun babaları, Yusuf, Burhan ve Adem GÜCÜKOĞLU’nun dedeleri; Cemalettin GÜCÜKOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Dörtdivan Ortaköy Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Ağaçcılar Köyü halkından Merhum Hacı Mehmet GEREDELİ’nin eşi, Enver CAN ve Muammer TANRIVERDİ’nin anneleri, Hüseyin CAN ve Dursun TANRIVERDİ’nin kayınvalidesi; Hacer GEREDELİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Seyit Mahallesi Ferah Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Ilıcakınık Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Tepecik Mahallesi halkından, Çetin DURAK’ın oğlu, Müge DURAK’ın kardeşi, Bahattin ve Nihat DURAK’ın yeğeni, İsmail ve Rabia DURAK’ın torunu, Ahmet, Kübra, Nagihan ve Zehra DURAK’ın kuzeni; Mert DURAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Kantar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Avdan Köyü Sümer Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Kıbrıscık İlçesi Kılkara Köyü halkından Merhum) Mehmet ve Merhume Zeynep ÇALKAYA’nın oğlu, Hatice ÇALKAYA’nın eşi, Şerafettin ÇALKAYA, Murat ve Zeynep ŞİŞKO’nun babaları, Halit ÇALKAYA, Satı AKDEMİR, Saniye ÖZCAN’ın ve Sevgiye KOCADAĞ’ın kardeşi, Süreyya KOCADAĞ ve Kemal AKDEMİR’in kayınbiraderi, Aydın AKDEMİR ve Samet KOCADAĞ’ın dayısı; Ahmet ÇALKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Aktaş mahallesi Hamamcıoğlu camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler mezarlığına defnedilecektir. 

         Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.