bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 8 Nisan Pazar)

  • Vefat edenler (Bugün 8 Nisan Pazar)

         Nasip Emlak  

Hayırlı alışverişlere imza atar !
Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

       1- Karaçayır Mahallesi halkından, Şerif TUNÇER’in eşi, Filiz, Yeliz, Yavuz ve Soner TUNÇER’in babaları, Oktay KARAKUŞ ve Murat KOZA’nın kayınpederi; Fikret TUNÇER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Mengen Gökcesu Kayışlar Köyü Caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Aktaş Mahallesi halkından, Merhume Rabia UÇAR’ın eşi, Songül UÇAR, Oğuz UÇAR ve Nuran ÖZTÜRK’ün Ağabeyi, Elif ve Ertan'ın Babası, Bolu Vergi Dairesi'nden emekli; Cengiz UÇAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Karamanlı Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Pelitçik Köyü Karagözler Mahallesi halkından, Fatma KAYALI’nın eşi, Köy Hizmetleri'nden emekli İsmail KAYALI, Mehmet KAYALI ve Durkız GÜNGÖR’ün babaları, Tahsin, Barış KAYALI, Zeki GÜNGÖR’ün dedeleri; Hasan KAYALI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Pelitçik Köyü Karagözler Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      4- İhsaniye Mahallesi halkından Merhum Mehmet Tahir Çağlayan'ın ve Merhume Nimet Çağlayan'ın oğlu; Mehmet Emin ÇAĞLAYAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi yarın (9 Nisan Pazartesi günü) Gölyüzü Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yukarı Soku Mezarlığı’na defnedilecektir.

        Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.