bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Ercoşkun'u ayakta alkışladılar

 • Ercoşkun'u ayakta alkışladılar

       Ercoşkun'u ayakta alkışladılar       

        Milletvekili Ercoşkun, AK Sevdası ve yol arkadaşları için Cenab-ı Hakk'a şükrünü öyle bir anlattı ki; AK sevdalılar işte bu dizeleri ayakta alkışladı !

Şükür,
Bizi bölmek için çırpınıp,
Bir araya getirenlere…

Şükür,
Bitti denilen yerde,
Yeniden başlatanlara….

         AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen AK Parti Bolu İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada, "Dün Çanakkale’de, Sarıkamış’ta, Medine ve Kudüs müdafaalarında, Dumlupınar’da, Kıbrıs’ta bayrağımızı dalgalandıran kahramanlarımız, bugünde Zeytin Dalı harekatı ile Afrin'de ve Kuzey Irak'taki operasyonlarda bayrağımızı dalgalandırmaya devam ediyor" dedi. Milletvekili Ercoşkun, ayrıca, AK sevdasına ve bu kutlu yolculuktaki yol arkadaşı partilileri için Cenab-ı Hakk'a duyduğu şükrünü ifade eden çok anlamlı bir şiir seslendirdi.

       AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bolu İl Kongresi'ne katıldığı coşkulu mitingde partililere ve Bolululara seslendi. 
       Milletvekili Ercoşkun, partisinin teşkilatlarında görev alan, sorumluluk üstlenen geçmişteki ve bugünkü isimlere vefa ve teşekkürünü dile getirerek, "Kuruluşundan bugüne kadar AK Parti Bolu teşkilatlarımızda vazife üstlenmiş tüm kardeşlerime en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Ahirete irtihal etmiş olanlara rabbimden rahmet ve mağfiret diliyorum. Kongremizin Bolumuz için, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum" diye konuştu

        Milletvekili Ercoşkun, açıklamalarında, İstiklal Marşı'nın şairi Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u da ölüm yıldönümünde şu unutulmaz dizeleriyle andı: 
       "Vurulup tertemiz alnından uzanmış yatıyor
       Bir hilal uğruna ya Rab ne güneşler batıyor
       Ey şehit oğlu şehit, isteme benden makber
        Sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber."


        "BAYRAĞIMIZ GURURLA DALGALANIYOR" 
         Milletvekili Ercoşkun, Kapalı Spor Salonu'nda alkış alan bu dizelerin ardından Türk Milleti'nin ve Mehmetçiğin ortaya koyduğu kahramanlık mücadelelerine değinerek, şöyle konuştu: "Rabbim bu ülkenin ve milletin, huzuru, güvenliği ve geleceği için mücadele eden tüm güvenlik güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Her şehidimiz ve gazimiz bu toprakların vatanımız olduğunu tekrar tekrar tescil eden birer mühürdür. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına ve milletimize başsağlığı, gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum. 
        Dün Çanakkale’de, Sarıkamış’ta, Medine ve Kudüs müdafalarında, Dumlupınar’da, Kıbrıs’ta terörle mücadelede destanı yazdığımız nice yerlerde, 15 Temmuz gecesi tüm yurtta bayrağımızı dalgalandıran rüzgarı estirmiştik. Şimdi de kahraman askerlerimiz önce Fırat Kalkanı operasyonunda şu anda ise Zeytin Dalı operasyonunda Afrin'de ve Kuzey Irak'taki operasyonlarda bayrağımızı dalgalandırmaya devam ediyor."


        MİLLETVEKİLİ ERCOŞKUN, O GECE GAZİ MECLİS'TE YAŞADIKLARINI ANLATTI
        Milletvekili Ercoşkun, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "7 düvele karşı bir mücadeleyi Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde devam ettiriyoruz. 15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında Ankara’da bulunduğum için önce Ak Parti'mizin Genel Merkezine gitmiştim. Vatandaşlarımızın, akın akın ülkesine, bayrağına, liderine sahip çıkmak için Genel Merkeze ve Külliye'ye geldiğini görünce, milli iradenin en yüksek temsil makamı olan TBMM’ye gitmeye karar verdim. Gece saat 11 civarında Meclis'teydim. O anda oraya intikal edebilen milletvekillerimiz ile birlikte Meclis'i olağan üstü toplantı kararı ile açtık ve ülkemizin FETÖ’cü hainler eliyle parçalanma teşebbüsüne karşı duruşumuzu, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde tüm dünyaya haykırdık. O gece savaşta bile yaşanmayacak hainlikler, ihanetler yaşandı. Külliye'nin önünde 29, Meclis'in, Genelkurmay'ın önünde 35 vatandaşımız şehit oldu. Tanklar Meclis'e girmeye çalıştı, 2 sefer helikopterlerle indirme yapmaya kalkıştılar ve hatta Meclis bombalandı. Meclis'i ziyaret eden arkadaşlarımız gördü. Atılan bomba 20 metre ötemize düştü, aramızda sadece 1 duvar vardı. Allah’ın izniyle hiçbir gücün önünde eğilmedik. Biz sadece ve sadece Rabbimizin huzurunda rükuda ve secdede eğiliriz. Başka bir gücün karşısında asla eğilmeyiz!


        "FİTNE VE FESADA MÜSAADE ETMEYECEK, BİRLİĞİMİZ, BERABERLİĞİMİZ VE KARDEŞLİĞİMİZDEN TAVİZ VERMEYECEĞİZ"
         Ben Bolumuzun da aynı idrak ve şuur içerisinde olduğuna inanıyorum ve yolumuza öyle devam edeceğiz, bundan asla taviz vermeyeceğiz. Birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi devam ettireceğiz. Fitne ve fesatın aramıza girmesine müsaade etmeden kendi işimize bakacağız, kendi işimize odaklanacağız. 15 yıldır bunu yaptık, bundan sonra da aynen devam edeceğiz.


       "GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIK, ÇALIŞMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ"
        Kıymetli dava arkadaşlarım, Cenabı Hakk'a şükürler olsun ki, sizler bizleri hiçbir zaman utandırmadınız. 2002’den bu yana tüm seçimleri oylarımızı arttırarak geçtik. Bu durum aslında hayallerimizi gerçekleştirmek için gece gündüz çalıştığımızı ve Bolu halkının da bu çalışmanın en büyük şahidi olduğunu ortaya koyuyor. Sizler olmasaydınız ve sizlerin desteği olmasaydı bunları başaramaz, gerçekleştiremezdik. Allah sizlerden razı olsun. 
Değerli dava dostları, bugüne kadar teşkilatlarda görev alan tüm kardeşlerime, emekleri, gayretleri ve fedakarlıklarından dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra da göreve gelecek arkadaşlarımıza da muvaffakiyetler temenni ediyorum."


        MİLLETVEKİLİ ERCOŞKUN AK SEVDASI PARTİLİLERİNE ÇOK ANLAMLI ŞİİRLE SESLENDİ
       Milletvekili Ercoşkun, bu konuşmalarının ardından, Kapalı Spor Salonu'nu coşkuyla dolduran binlerce partiliyle yol ve dava arkadaşlığını ortaya koyan ve bu nedenle şükrünü her dizesinde ifade ettiği güzel bir şiirle noktaladı. Dakikalarca alkışlatan o dizelerde Ercoşkun, salonu dolduran AK Partililere şöyle seslendi;


Şükür,

Bugünü getirene,

Bugüne getirene,

Şükür.

Şükür,

Yorana ve güçlendirene..

Zoru verene, sabrettirene…

Şükür,

İyiye,

Kötüye,

Gündüze,

Geceye,

Güle ve dikene..

Şükür Dosta,

Şükür Düşmana,

Şükür Varlığa,

Ve Şükür Darlığa.

Şükür Dik yokuşa,

Uzun yola,

Uykusuzluğa,

Yorgunluğa,

Şükür…

Şükür nefsi verene,

Ve onu yendirene.

Şükür,

Bizi bölmek için çırpınıp,

Bir araya getirenlere…

Şükür,

Bitti denilen yerde,

Yeniden başlatanlara….

Şükür, bizi tanımayanlara,

Kim olduğumuzu bilmeyen,

Nerden geldiğimizi unutanlara…

Şükür, bu tarihe,

Coğrafyaya,

Geçmişe,

Bu dile,

Bu dine.

Şükür, iman gücüne.

Şükür, benliğimizi hatırlatana,

Ve ondan vazgeçirene.

Şükür, bizi bileyen, törpüleyen,

Bizi büyüten,

Bizi biz yapan herşeye.

Şükür, 

Gece gündüz yağan,

Ana Baba duasına...

Bu bir bayrak yarışı,

Gönülden gönüle.

Bu yarış, tek bayrağı zirveye asma yarışı.

Şükür,

Bizi bu emanete layık görene,

Şükür Sana,

Ya Allah, 

Bismillah...

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • Zeki(13.3.2018 18:47:31)

  Şükür Yüce Allah’a yapılır.Kullara şükredilmez.vekilin akrabası olsa bu kadar yıkama yağlama yapamaz. Memleketimde çalışmıyorum ama her gelip gitttiğimde bi gram ilerleme yok güzel şehrimde

 • İlhami Candemir(13.3.2018 15:51:39)

  Sarıcalar Mah.deki bir arsamız için imar durumu istedik,aldık.Üç katlı inşaat müsaadeli olduğunu öğrendik.Sattık.Satın alan kişi şimdi teras dahil altıncı katını çıkıyor.Yani imar değişikliği yapılmış.İşte sizin şükür dediğiniz bu.Yani yiyip içip Yarab'bi şükür diyorsunuz.

 • Yiğit Bolulu(13.3.2018 15:13:57)

  Şükür seni Bolu ya nasip edene. Şükür ki milletin vekili yapıpta bizleri temsil ettirene. Şükür ki milletin derdiyle dertlendirene. Şükür ki dünya menfaatiyle satın alınamayan kişiliğine. Şükür ki yaptığını başlara kaktırmayana. Mert her zaman mert, namert de her zaman namerttir. Kurtların gittiği yerde tilkiler ürer. Dünyalık uğruna kişiliğini yitirenlere inat, devam YİĞİT insan devam...

 • Bitik Esnaf(13.3.2018 14:17:07)

  Din'le, Bayrak'la Milli ve Manevi duyguları sömürün bakalım.

  Sağlık hizmetleri ücretsiz diye bas bas bagiriyordunuz.
  Aile hekimine gittim ilaç için. Hem muayene parası hem de ilaç parası ödüyoruz.
  Kimi kandırıyorsunuz?

  Bayrak edebiyatı yapıyorsunuz. Eeeey sn.Mv. ANDIMIZI kim ve niçin kaldırdı ???
  Siz açılım süreci yaparken, bozkurt işareti yapan polis işinden oldu. Devir değişti.

  Bir gece yarısı, Meclisten mühürsüz oyları geçerli saymak için kanunu kabul ettiniz.
  MHP de barajı geçmek için ses çıkaramıyor.

  Ben bandrolsuz parayla alışveriş yapmaya calissam, beni kalpazan diye içeri alırlar.
  Peki bu nedir?
  Ohal döneminde seçim yapılıyor. Bir de mühürsüz oylar!

  Konuşun bakalım demokrasi diye...
  Gün gelir bozdugunuz kantar, gelir sizi tartar

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.