bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun

  • 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun

     

     8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun
      Şunu çok iyi biliyoruz ki; Fay Yamaner Mücevher Mağazalarımızın başarısında kadın çalışma arkadaşlarımızın büyük özveri ve emeği ayrıca kadın misafirlerimizin Fay Yamaner Mücevheri öncelikli tercihi vardır. Hayatımızı güzelleştiren tüm kadınlara sonsuz teşekkürlerimizle… 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.
       Kadınlar Günü’ne özel 8-11 Mart tarihleri arasında sadece 3 gün 14 Burda AVM ve İzzet Baysal Caddesi Fay Yamaner Mağazalarımızda; Altın takı koleksiyonlarımızda net %20 indirim, Pırlanta ve Elmas Koleksiyonlarımızda net %35 indirim kampanyamız başlıyor. Ayrıca 14 Burda AVM Aksesuar ve Saat Mağazamızda Gümüş Takı Koleksiyonlarımıza ait net %25 indirim fırsatını kaçırmayınız.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Vay bee...(8.3.2018 14:58:13)

      Kadınlar gününü kutlamak mı istiyorsunuz?Bak elin oğlu kadınlar gününü nasıl kutluyor?Mesela Hollanda.Hollanda'da eşi emekli olan bir kadınada,eşinin emekli maaşının haricinde emekli maaşının  belli oranında emekli maaşı bağlanır.Ah kadınım vah kadınım demeyle terane kesmezler.Kadınıda insan yerine koyarak eşine baktığı ve eşinin emekliliğinde katkısı olduğu için ve de  çocuklar büyüttüğü için emekli maaşı bağlarlar.Bak Türkiye'ye 25-35 yıl evli olup hem kocasına,hem çocuklarına,hem kendi büyüklerine hem de eşinin büyüklerine bakıp emekli maaşı alan kadınımız var mı?Kadınlar gününü kutlayabilmemiz için önce kadınlarımıza gün göstermeliyiz ki günlerini kutlayabilmek için yüzümüz olsun.Bağa bakacaksın üzüm olsun,üzüm yemeğe yüzün olsun.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.