bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Sevilen öğretmen gözyaşları içinde uğurlandı

 • Sevilen öğretmen gözyaşları içinde uğurlandı
 • Sevilen öğretmen gözyaşları içinde uğurlandı
 • Sevilen öğretmen gözyaşları içinde uğurlandı

      Sevilen öğretmen gözyaşları içinde uğurlandı
       Sakarya İlkokulu’nda yıllardır öğretmenlik yapan ve geçirdiği kalp krizi sonrası iki gün boyunca verdiği yaşam mücadelesini kaybeden Semra Turan, gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.
        Bolu Merkez Sakarya İlkokulunda uzun yıllardır öğretmenlik yapan Semra Turan, iki gün önce geçirdiği kalp krizi sonucunda Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi altına alındı. Öğrenci ve velileri Semra öğretmenden gelecek mutlu haberi bekliyordu. Ancak herkes tarafından çok sevilen Semra öğretmen, tedavi gördüğü Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yaşama daha fazla tutunamayarak hayata gözlerini yumdu. Semra Öğretmenin zamansız ölümü öğrencilerini ve sevenlerini derin üzüntüye boğarken, sosyal medya hesaplarından öğrenci ve veliler duygu dolu mesajlar paylaştı. 
        Semra Öğretmen’in cenazesi, öğle namazı sonrası Paşaköy İlkokulu’nun bahçesinde kılınan cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı.

        Cenazeye Bolu Valisi Aydın Baruş, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Sendika başkanları Hüsnü Yaman, Ahmet Koçak, çok sayıda öğretmen, rahmetlinin yakınları ve vatandaşlar katıldı.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
 • 2009 Mezunları yıllığınd(8.3.2018 11:09:08)

  Siz çocukları çok seven, mesleğine aşık, hoşgörülü bir insandınız. Her zaman sevginizi gösterirdiniz. Bizi hiç oğlunuzdan ve kızınızdan ayırmadınız. Siz bir melektiniz öğretmenim.
  Hayat boyu bizlere kılavuz olacak her şeyi sizden öğrendik. Siz bizi sevginizle, hoşgörünüzle, bilgilerinizle suladınız, bizi bu günlere getirdiniz. Size minnettarız, öğretmenim.
  Siz bizim için çok değerlisiniz, öncelikle verdiğiniz emekleri hiç unutmayacağız. Acımasızca nasıl geçti yıllar, anlamadık. Ne yapalım, ayrılık geldi çattı kapımıza. Biz sizi hiç unutmayacağız öğretmenim. Siz hep bizim kalbimizde olacaksınız. Sizi sevgi ve saygı ile anıyoruz. Başarılı, zarif, neşeli, çok güzel ve çok tatlı öğretmenim.
  Mekanınız Cennet Olsun.
  2009 Sakarya İlk Ok.Mezunları

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.