bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

FETÖ şüphelisi 11 kişi adliyeye çıkarıldı

  • FETÖ şüphelisi 11 kişi adliyeye çıkarıldı

        Bolu merkezli 8 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) askeri yapılanmasına yönelik yapılan operasyon kapsamında gözaltına alınan 11 kişi adliyeye getirildi.

          Bolu Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri tarafından 16 Şubat Cuma günü, Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca ankesörlü telefonlar aracılığıyla örgütün mahrem yapısındaki kişilerle iletişim kurdukları değerlendirilen FETÖ/PDY üyelerinin tespiti amacıyla başlatılan soruşturma kapsamında Bolu merkezli, İstanbul, Isparta, Konya, Kütahya, Ankara, Sivas ve Hakkari'de eş zamanlı operasyonda 1 kurmay binbaşı, 7 üsteğmen ve 3 astsubay gözaltına alınmıştı. Haklarında yakalama kararı çıkartılarak gözaltına alınan 11 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Şüpheliler olan, 1 kurmay binbaşı, 7 üsteğmen ve 3 astsubay sağlık kontrolünün ardından geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • eee(22.2.2018 15:16:29)

    Hayri bey ve rektörlükteki ekbi serbest. Sadece askerler mi suçlu. Üniversiteye 200 kişi alan Hayri hayrettin, en baş organizatör Erdal ve Mehmet suçsuz muydular. Adalet diye bir şey var mı? Yada bu adalet sadece garibanlara mı uygulanıyor. Var mı böyle bir şey üniversiteyi tıp fakültesini diş fakültesini sadece ve sadece sızma süzme fetöcülerle doldur sonra da bilmiyordum yanıldım de. Siz zaten o zaman da alırken sırf onlardan diye onları aldınız. Unutmadık o günleri...

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.