bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 20 Şubat Salı)

  • Vefat edenler (Bugün 20 Şubat Salı)

         Nasip Emlak  

Hayırlı alışverişlere imza atar !
Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

        1- Semerkant Mahallesi halkından Merhume Hatice ÖZKURU’nun eşi, Murat, Erdoğan, Cengiz ve Nurgül ÖZKURU’nun babaları, YSE’den emekli; Vahit Naim ÖZKURU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Gülyüzü Mahallesi Çayırpınar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir. 

         2- Yenisefa Köyü halkından Merhum Hasan ve Hanife ÖZÇAĞLAR’ın oğlu, Merhume Fatma YAKIŞIR, Merhum Hüseyin, Emin ÖZÇAĞLAR Merhume Hanife ARABACI, Sabri AKSOY, Emine GÜRKAN, İsmail, İbrahim, Ünal ve Sabahattin ÖZÇAĞLAR’ın abisi, Nasuhi GÜNGÖR’ün bacanağı, Bünyamin KARAGEYİK’in eniştesi, Mukadder ÖZÇAĞLAR’ın eşi, Yasemin ÖZÇAĞLAR’ın babası, eski nakliyecilerden; Sezai ÖZÇAĞLAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Küçükberk Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       3- Mudurnu Halkı sakinlerinden Merhum Mehmet UÇAR’ın eşi, Müzeyyen KILIÇARSLAN ve Muzaffer UÇAR’ın annesi, Mehmet TURHAN’ın ablası; Fatma UÇAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kürkçüler Toki Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Dörtdivan İlçesi Çetikören Köyü halkından, Mehmet, Hayrettin ve Ahmet YARDIMCI’nın anneleri; Emine YARDIMCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Dörtdivan Çetikören Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.