bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 14 Şubat Çarşamba)

  • Vefat edenler (Bugün 14 Şubat Çarşamba)

         Nasip Emlak  

Hayırlı alışverişlere imza atar !
Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

        1- Çakmaklar Mahallesi halkından, Kız Meslek Lisesi emekli Müdürü Nebahat Samur ile Sanat Okulu emekli Matematik Öğretmeni Macit Samur’un Oğlu, Gülhan Samur’un Eşi, Irmak Samur’un Babası, Prof. Dr. Sevil Başoğlu’nun erkek kardeşi; Selim SAMUR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
       Cenazesi bugün Çakmaklar Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Yakuplar Köyü’ndeki aile mezarlığında defnedilecektir.

       2- Güney Felakettin Köyü halkından Merhum Raşit ve Merhume Ayşe GÜLENER’in kızı, Piroğlu Köyü halkından Merhum Halil İbrahim YILDIRAN’ın eşi, Abant İlköğretim Okulu Müdürü Şerafettin YILDIRAN’ın annesi, Hatice YILDIRAN’ın kayınvalidesi, Halil İbrahim, Zeki YILDIRAN ve Emel ARIKAN’ın babaanneleri; Zehra YILDIRAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Dörtdivan İlçesi Yalacık Köyü halkından, müteahhit Mehmet YILDIZ ve Necati YILDIZ’ın anneleri, Yüksel ve Ramazan YILDIZ’ın babaanneleri; Emine YILDIZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Yalacık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Çele Çobankaya Köyü halkından Merhume Havva SAYİNTİ’nin eşi, Mikail, Şaban SAYİNTİ, Sevinç TOPSAL ve Ayşe UÇAR’ın babaları; Ahmet SAYİNTİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Çele Çobankaya Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Yenicepınar Köyü halkından, hacı Durmuş ÇELİKTAŞ’ın eşi, Havva ve Ömer ÇELİKTAŞ’ın annesi, Çatakören Köyü'nden İsmail ÖZKAN’ın ablası, Zeynep, Sefa, Esra ve Zehra ÇELİKTAŞ’ın babaannesi; Safiye ÇELİKTAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yenicepınar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       6- Kıbrıscık İlçesi Yazıca Köyü halkından Merhum İsmail ÇELTEK’in eşi, emekli ormancı Cevdet TOMBAK’ın ablası Merhum Erol, Kemal ve Filiz ÇELTEK’in anneleri, Mahir, Bülent, Döndü ve Sinem ÇELTEK’in babaanneleri; Satı ÇELTEK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kıbrıscık Yazıca Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      Cenaze için saat 14:00’da Kebap 14 önünden araç kaldırılacaktır.

       Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • jale SONER CANBOLAT(14.2.2018 09:53:28)

    Canım yavrum  şok oldum , zamansız ayrıldın. Üzüntümü tarif edemem. Işıklar içinde uyu.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.