bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 13 Şubat Salı)

  • Vefat edenler (Bugün 13 Şubat Salı)

         Nasip Emlak  

Hayırlı alışverişlere imza atar !
Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

        1- Dörtdivan İlçesi Cal Köyü halkından, Meşgure TOPCU’nun eşi, Meryem ÖZCAN, Şerif ÇAKIROĞLU ve Hasan TOPCU’nun babaları; İsmet TOPCU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Dörtdivan ilçesi Cal Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      2- Yukarısoku Mahallesi halkından, Mukaddes PULATLI’nın eşi, Fatma ÇAĞLAR, Leyla KÜSEN ve Nilgün ŞAHİN’in babaları, Hilmi ÇAĞLAR, Oğuz KÜSEN ve Ümit ŞAHİN’in kayınpederi, Rıza, Coşkun, Cengiz, Onur, Özlem, Umut ve Samet’in dedeleri, Eski Ana Tamirahane çalışanı, YSE'den emekli; Şerafettin PULATLI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yukarısoku Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       3- Mudurnu ilçesi Bostancılar Köyü halkından, Ali DEMİREL’in eşi, Adem, Rüstem, Aydın DEMİREL, Reyhan TAŞKIN, Nazmiye GÜLEZ ve Fatma UZUN’un anneleri; Zehra DEMİREL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Musalla Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Musalla Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Seben İlçesi Çeltikdere Köyü halkından, Sabahat ve Mustafa BÜYÜKTOPAÇ’ın oğlu, Rıfat BÜYÜKTOPAÇ’ın kardeşi; Rufan BÜYÜKTOPAÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Köroğlu Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.