bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Mağazanın kasasını soyup kayıplara karıştı

  • Mağazanın kasasını soyup kayıplara karıştı

        Yukarı Çarşı'da bulunan Taşhan Giyim isimli mağazaya müşteri kılığında giren bir kişi, kasada bulunan paraları çalarak kayıplara karıştı.
        Pazartesi günü yaşanan olayda, Yukarı Çarşı'da Resul Koymatlı’ya ait Taşhan Giyim isimli iş yerinin önüne gelen Caner Özcekiç müşteriymiş gibi bere sordu. Kimliği sonradan tespit edilen Özcekiç, kapının önünde sigara içen dükkan sahibi Koymatlı’ya ‘bere var mı?’ diye sorduktan sonra ‘içeriye bak istersen’ cevabı alınca dükkana girdi. Koymatlı’da sigarasını içtikten sonra dükkana girmek için yöneldi. Bu sırada Caner Özcekiç bir anda iş yerinden çıkarak uzaklaştı. Özcekiç’in hareketlerinden şüphelenen Koymatlı, hemen kasayı kontrol etti. Kasa’dan yaklaşık 2 bin 500 TL’sinin çalındığını fark eden Koymatlı durumu hemen polise haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, çevrede bulunan güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

         Yapılan incelemelerin ardında polisler, Caner Özcekiç’i tespit etti. Ekipler, şahsı yakalamak için harekete geçti. Polis, şahsı yakalamak için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Dükkan sahibi Koymatlı’da şahsı görenleri hemen 155’i arayarak ihbar etmesini istedi.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.