bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

İzzet Baysal Belgeseli için tıklayın!

GÜNÜN SÖZÜ

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

ATATÜRK


Ana caddede silahlı saldırı

  • Ana caddede silahlı saldırı
  • Ana caddede silahlı saldırı
  • Ana caddede silahlı saldırı
  • Ana caddede silahlı saldırı

      Ana caddede silahlı saldırı
        Bolu’nun göbeğinde İzzet Baysal Caddesi’nde bir kişi husumetlisi olduğu iddia edilen kişiyi bacağından vurarak yaraladı.
       Bolu’nun göbeğinde binlerce insanın gezdiği İzzet Baysal Caddesi’nde yaşanan silahlı saldırı herkesi şok etti. Evkur'un karşısında iki kişinin tartışması daha sonra silahlı kavgaya dönüştü. Olayda kasık bölgesinden yaralanan 44 yaşındaki Murat Zafer C. hastaneye kaldırıldı.
       Edinilen bilgiye göre aralarında daha önceden bilinmeyen bir nedenden husumet bulunan Ramazan Ü. ve Murat Zafer C. caddede karşılaştı. İki taraf arasındaki sözlü tartışma daha sonra kavgaya dönüşünce Ramazan Ü., üzerinde bulunan silahla Murat Zafer C.'nın kasık bölgesine 2 el ateş etti.  Kanlar içinde yere yığılan Murat Zafer C., olay yerine gelen 112 Sağlık Ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Üniversitesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Polis ekipleri, Murat  Zafer C.'yi yaraladıktan sonra olay yerinden kaçan Ramazan Ü.'yü yakalamak için çalışma başlattı. 

        1 gün sonra teslim oldu

        Polis ekipleri, Cankurtaran'ı yaraladıktan sonra olay yerinden kaçan Ramazan Ü.'yü yakalamak için çalışma başlattı. Olayın gerçekleştiği Pazar gününden itibaren şahsın gidebileceği kent merkezi, ilçeler ve çevre illerde polis ekiplerinin operasyonları nedeniyle daha fazla kaçamayacağını anlayan Ramazan Ü., Düzce'de Emniyet Müdürlüğü'ne giderek teslim oldu. 

 

 

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Vah canım Türkçe!(11.2.2018 21:37:56)

    "Husumetli" denmez "hasım" denir.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.