bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Polise kavga ihbarında bulunan kadını darp etti

  • Polise kavga ihbarında bulunan kadını darp etti

      Polise kavga ihbarında bulunan kadını darp etti
      Bolu'da iki fırıncı arasındaki kavgayı polise ihbar eden darp edildi. 

       Bolu'da gittiği başka bir fırında tartıştığı işyeri sahibiyle kavga eden fırıncı Hidayet Çelik, polisi arayan fırın çalışanlarından Esra Ulusan'ı (31) tekme ve yumrukla yaraladı. Kavga anı, fırınının güvenlik kamerasına yansıdı.

       Olay, önceki gün Alpagutbey Mahallesi'nde bulunan Hüseyin Harem'e ait ekmek fırınında meydana geldi. Hüseyin Harem'in işlettiği fırına, daha önceden aralarında bir fırının devri nedeniyle husumet bulunan başka bir fırın sahibi Hidayet Çelik geldi. Harem ile Çelik arasında çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Fırında çalışan evli ve 1 çocuk annesi Esra Ulusan, polise haber verdi. Bunu gören Hidayet Çelik, bu sefer de Esra Ulusan'a tekme ve yumruk attı. Hüseyin Harem, Hidayet Çelik'i iterek yere düşürüp dükkandan çıkardı.

      Olay yerine sevk edilen polis ekipleri, kavgaya müdahale edip tarafları ayırarak, ifadeleri alınmak üzere Bahçelievler Polis Merkezi'ne götürdü. Polis merkezinde fenalaşan Esra Ulusan, hastaneye kaldırıldı. Hidayet Çelik ise emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

       Kavga anı ise saniye saniye işyerinin güvenlik kamerasına yansırken, hastanede tedavisi süren Esra Ulusan, Çelik'ten şikayetçi olduğunu ifade ederek, "Benimle bir sorunu yok. Ben polisi aradığım için bana saldırdı. 'Seni öldüreceğim' diye tehdit etti. Beni tehdit edince, 'Elinden geleni ardında koyma' dedim. Ondan sonra kasığıma tekme attı. Ben dizlerimin üstüne yığıldım" dedi.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.