bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Polisten kaçan alkollü sürücü kaza yapınca yakalandı

  • Polisten kaçan alkollü sürücü kaza yapınca yakalandı

      Polisten kaçan alkollü sürücü kaza yapınca yakalandı        

       Polisin şüphelenmesi üzerine dur ihtarına uymayarak kaçmaya başlayan sürücü tüm ekipleri peşine taktı. Gece yarısı devam eden kovalamaca, kaçan otomobil sürücüsü park halindeki TIR'a çarpıp kaza yapınca sona erdi. 
       Olay gece saatlerinde D-100 karayolunda meydana geldi. 
Edinilen bilgiye göre devriye yapan ekipler şüphelendikleri bir aracı takibe aldı ve durdurmak istedi. Takip edildiğini anlayan ve durmak istemeyen sürücü hızla kaçmaya başladı. Sanayi kavşağında başlayan kovalamaca, Çaydurt Rüzgarlar Köyü mevkiine kadar devam etti. Çaydurt'tan tekrar şehir merkezi istikametine dönerek kaçmaya devam eden araç polisin dur ihtarlarına uymadı. Yol güzergahında birçok nokta emniyet ekipleri tarafından tutulurken güzergah değiştiren araç, D-100'den Sanayi Sitesi yan yola girdi. Kaçan sürücü buradaki TIR servisinin önünde park halinde bulunan bir tıra arkadan çarpınca durmak zorunda kaldı.

        Kazadan yara almadan kurtulan sürücü ve kardeşinin, emniyet ekiplerinin ilk incelemesinin ardından alkollü oldukları ve bu yüzden kaçtıkları anlaşıldı. Sürücüyle kardeşi ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.