bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Belediye yap-boz oynamayı seviyor !

 • Belediye yap-boz oynamayı seviyor !

      Belediye yap-boz oynamayı seviyor !
        İçme suyu hatlarından yollara, kaldırımlardan parklara kadar, Bolu Belediyesi’nin yaptığı veya yapıyor göründüğü ne kadar iş varsa hepsinde adeta yap-boz oynanıyor. Doğru dürüst yapılmayan işler tekrar tekrar yeniden yapılıyor. Bolu halkının parası, böyle savurganlıklarla resmen çöpe atılıyor. 
        Son olarak Belediye’nin arkasında yeni yapılan binanın su izolasyonları yapılmadığı için binanın etrafındaki toprak katmanlar açıldığına şahit oluyoruz. Fotoğraflarda da görüldüğü gibi, yeni bitmiş binanın etrafındaki toprak açılarak yeniden su izolasyonu yapılmaya çalışılıyor. 
        Sonuçta; elalem denizin içine bina inşa ederken, biz ise yaptığmız binaları sızıntı yağmur sularından bile koruyamayan binalar inşa ediyoruz.  
       Ondan sonra çıkıp hiç utanmadan; “Bolu'yu dünyada yaşanabilir kentler arasında ilk 10'a sokmayı hedefliyoruz” diyebiliyoruz. 

YORUMLAR Toplam yorum: 5
 • XY(7.2.2018 17:19:52)

  Acaba bu ve benzeri işlerde kara para falan mı aklanıyor?
  Yerel yönetimlerin denetimi sırasında bu olanlar nasıl açıklanıyor acaba?

  Şehir bölge planlama diye bölüm var üniversitelerde, neden bir bilene danışılmaz?

 • Vatandaş(7.2.2018 11:54:33)

  Geçen sene 100 tl verdiğim imar durumu belediyesi bu sene 220 olmuş.alt taraftan bir kağıtları psrasını 120 zam mı olur.hizmet yok ama zam süper bırakın kardrşim vatandaşı soymayı adamış gibi iş yapanların yatacak o koltuğu terk eden.....

 • sendaaksungur (7.2.2018 10:47:49)

  oradakı problem  sudan çok toprak kayma tehlıkesıdır  beledıye hemen  ıstınat yapısını yapsın  yukardakı KÜLTÜR SİTESI  bıranda ınebilir  buradakı ınatlaşmayı  anlamakta güclük çekıyorum doğa dınlemezkı  bırgün sonuç verır  beklenilmesın  arzedıyorum

 • ali ak(7.2.2018 09:54:24)

  yol yok yol ne dünya kenti, saçmalamayın

 • sanayici(7.2.2018 09:17:00)

  İhaleyi başkana veya partiye yakın biri alıyor. Alan elini sürmeden bir yandaş adamına %20 düşük veriyor. Alan yandaş adam beleşe gelmiş iş oda bir yan adamına veriyor ve ilk başta elini sürmeden ihaleyi 1000 tl alsın örnek 3 cü kişi bu işi 600 liraya başlıyor. Parayı ilk 1 ci bir kısmını alıyor ama 3 cüye gidene kadar para pul oluyor bi işe başlanıyor ardından iş yarılandıgında para üsteki yidiginden gelmeyince 3 cü vatandaş boru yerine ne olursa takıyor.Bu ihaleyi verilirken ihaleyi alan yapmıyor ise bu ihale ceza eklenerek geri alınmalı teminatı yanmalı .Zaten işin aslı 800-900 malzeme ve +karla yapılması gerekirken 2 kişi elini sürmeden para alındıgından işler hep uyduruk oluyor.Dua edelimde boru takıyorlardır en azından umuyoruz

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.