bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Villadan çaldıkları mallarla Gebze'de yakalandılar

  • Villadan çaldıkları mallarla Gebze'de yakalandılar
  • Villadan çaldıkları mallarla Gebze'de yakalandılar

      Villadan çaldıkları mallarla Gebze'de yakalandılar

        Bolu’da bir villadan 1 antika saat, 1 fotoğraf makinesi ve 2 laptop çalan 3 kişi Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından Gebze'de yakalanarak adliyeye sevk edildi.
  

        Karaağaç Mahallesi’nde bulunan bir villada 2 laptop, 1 fotoğraf makinesi ve 1 antika saat çalındığı ihbarını alan Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Ekipler olay yerinde incelemeye yaptıktan sonra hırsızları yakalamak için çalışma başlattı. Yapılan araştırmada şüphelilerin Kocaeli'nin Gebze ilçesinde oldukları tespit edildi. Polisin, Gebze'de düzenlediği operasyonla İzzettin Ç., Sami B. ve Aytekin B. yakalandı. Çaldıkları eşyalar ise evde yapılan aramada bulundu. Şüpheliler Bolu'ya getirildi. Emniyetteki işlemlerin ardından İzzettin Ç., Sami B. ve Aytekin B. adliyeye sevk edildi. Şüphelilerin 7 farklı ilde hırsızlık suçundan arandıkları tespit edildi. Ayrıca İzzettin Ç.'nin yine hırsızlık suçundan 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğu belirlendi.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.