bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Doğanay’ın tekrar atanmasına İmdat Aslan mı sebep oldu?  

 • Doğanay’ın tekrar atanmasına İmdat Aslan mı sebep oldu?  

     Doğanay’ın tekrar atanmasına İmdat Aslan mı sebep oldu?        
     Bolulu İşadamı ve eski gazeteci Latif Yıldız Gazetemize önemli açıklamalarda bulunarak, Cumhurbaşkanı tarafından istifa ettirilen Nurettin Doğanay’ın, aynı Cumhurbaşkanı tarafından Ak Parti İl Başkanlığı’na yeniden atanmasındaki en önemli rolün yine İmdat Aslan olduğunu iddia etti. 
      Nurettin Doğanay’ın Cumhurbaşkanı tarafından istifa ettirilip, 2 hafta sonra yeniden atanmasına sebep olan gelişmeleri, Latif Yıldız Gazetemize şöyle açıkladı.   

      "Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip erdoğan’ın Doğanay’ın adaylığını tasvip etmemesindne ve kongreyi iptal etmesinde ciddi sebepler olduğunu düşünüyorum. 
       Parelelinde Ali Ercoşkun’un kongrenin iptal olmasına sebep olan bilgileri Cumhurbaşkanımıza kendisinin verdiği şeklinde açıklamaları oldu. Kongreyi Ali Ercoşkun’un iptal ettirdiği şeklinde bir düşünce hakim oldu. 
       İmdat Aslan kendisinden şikayetçi olan 17 kişi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusu sırasında kongrenin iptal edilmesinde rolü olduğu şeklinde açıklamaları vardı.
       Anladık ki Cumhurbaşkanımız’a İmdat Aslan tarafından dosya verilmiş ve bu dosya ciddiyetle incelenmiş. Daha sonra İmdat Aslan’nın tekrar bir internet sitesinde basın açıklaması yaptığını gördük.
       Aslan’a göre kongrenin iptali kesinlikle kendi verdiği dosya parelelinde oldu. Ali Ercoşkun’un ise sadece bilgisine başvuruldu şeklindeydi.
        Nerden baksak İmdat Aslan’ın açıklaması yanlıştı. Kongreyi ben iptal ettirdim demek kadar büyük bir yanlış olamazdı. Hiç şüphesiz Sayın Cumhurbaşkanımız sadece İmdat Aslan’ın verdiği bilgilerle yetinmemiş, konuyu araştırdıktan sonra kongrenin iptalini uygun görmüştür. İmdat Aslan’ın bir araştırmacı gazeteci olarak bunu bilmemesi mümkün değildir.
        Nasıl oldu da ‘Kongreyi ben iptal ettirdim’ gibi iddialı bir cümle kullandı bilemiyorum.
        Acaba İmdat Aslan’nın kullanmadığı bir cümle kendisine özellikle mi kullandırıldı? Ya da İmdat Aslan kullanmadı da, kullanılması mı sağlandı?
       Bunları bilmiyoruz. Basın açıklamasını İmdat Aslan yalanlamadığıma göre, kendisi kullanmış diye düşünmemiz gerekir.
       Şahsi kanaatimce, İmdat Aslan’ın bu büyük yanlışı, Nurettin Doğanay’ın tekrar atanmasında en önemli rolü, etkisi ve katkısı olmuştur. 
        İmdat Aslan Feto konusunda hakkında 98 dava açılmış, Fetocular uzmanı diyebileceğimiz bir kişiliktir. Kendi açıklamalarına göre 2009’dan bu yana FETÖ konusunda araştırma yapan ve kimsenin cesaret edemediği kadar kararlılık ve cesaretle bilgi ve belge toplayıp kamuoyuna sunabilmektedir. İmdat Aslan’ın FETÖ uzmanlığının hiç de hafife alınamayacak kadar bilgiler içerdiği açıklamalarından görülmektedir. Bu açıdan baktığımızda İmdat Aslan FETÖ mücadelesinde önemli bir şahsiyettir.
       Nurettin Doğanay’la ilgili diyebileceğimiz hayırlı uğurlu olsun. Umarım hatalarından ders alarak görevini yapar."

YORUMLAR Toplam yorum: 30
 • 2014'de bir YAZI-YAZA(25.1.2018 10:56:38)

  Bazı konular sıcak su gibidir el yakar…

  Bazı konular -20 derecede soğuktur dondurur…

  Bazı konular ise ılımandır, herkes bu konuların ılıman iklimi içinde çimmek, yunmak, yıkanmak, aklanmak, paklanmak ister!  İlk 2 konu, sıcak ve donduran konular çoğu insanın ilgi alanına girmez.

  Bu konuların böğründen, yanından geçerlerde içine fazla girmek, dalmak istemezler.

  Ama ILIMAN olan konuların içi semt pazarı gibidir, kimi arasanız bulursunuz!

  Onun için riskli olan konularda kalem oynatmak yazanlar, çizenler için risklidir.

  Fakat her ne kadar durum bu ahval ve şeriat içinde olursa olsun, bu konularında kalıcı olması, söz misali uçup gitmemesi için açıkça yazılması gerekir.

  Öyle ya; Söz uçar, yazı kalır sözünün içi başka türlü nasıl doldu

 • Samet'e(25.1.2018 10:28:47)

  uydurma değil beyefendi.Bolu'da Kamuran Alagözoğlu'nu bilmeyen bir kişi varsa Bolu'dan bihaberdir.Lütfen Kamuran beye sorun kendisine çok ağır bir hakaret yazısı yazıp yasal karşılığını almış mıdır.Gazeteciliği nereden başlar lütfen sorun. Bir kişi ne olursa olsun bu kadar ağır bir yazı yazarsa gazateciliğin hangi etiğine sığar onu da sorun

 • Samet bey(25.1.2018 10:23:57)

  Samet bey, belge denilen şey İmdat beyin Reis'e, Necip Fazıl'a, Ak Partiye vs hakaretleri, 2009 da örgütü çözdüm demesine rağmen 2011'in sonlarında bile halen bildiği halde Rodi bayiiğini sürdürmesi ve sürdürmek istemesi vs. Yoksa İdat beyin FETÖ. mücadelesine kim ne diyebilir. Hakaretler ve çelişkileri de var ve gerçek.Belge denilen de kendi beyanları paylaşımları falan yani

 • samet(24.1.2018 23:46:17)

  Belgeli dediğin üçbeş kriptonun yalanı.Şimdiye kadar neredelermiş bu kriptolar sormak lazım

 • samet ustaya(24.1.2018 18:50:38)

  Hangisi yalan Samet usta.Söyle de bilelim

  Hepsi belgeli diyor adam Reise hakaret mi Rodi bayiiliği mi Kamuran beye hakaret mi hangisi yalan

 • samet(24.1.2018 16:56:53)

  imdat Aslan Beyin FETÖ mücadelesini cümle alem bilirken FETÖCÜLERİN burada yalan yanlış isimlerle ahkam keserek yalpalamaları FETÖnün hala aktif olduğunun kanıtı olsa gerek.

 • ali arapgir(23.1.2018 21:21:16)

  "Hakaret listesi" rumuzlu kardeşim. Bolu MV'lerinden çok memnunsun anlaşılan. Hele Alaattin konusunda deme gitsin. Bunların yorumunu Bolu'nun değerli halkı zamanı gelince takdir eder. Senin çeneni yormana gerek yok. Sen zamanında güçlü olan her bürokratın arkasını yeterince yaladın zaten. Devam koçum.
  "Manidar" rumuzlu kardeşim... Umruna dahi takmıyor..diye bir cümle kurmayı başardıysan seninle zaten konuşmayalım. Önce güzel Türkçe'mizi öğren, sonra İmdat Bey için ahkam kes.
  "Timur" rumuzlu arkadaş..Ne söylediğini sen de bilmiyorsun da..Konuşmak için konuşuyorsun.
  Hepiniz Fetö'nün kıçında pervane iken İmdat Aslan savaştı. Çapınızı bilin.İmdat'ın tükürüğündeki DNA bile olamazsınız desem, onu da anlamazsınız. Eğitim şart.Siz Zahtere ağlayın

 • ali arapgir(23.1.2018 21:02:40)

  23 ocak itibari ile bolunun sesi sitesinde çıkan haberlerde
  1. Cinayet falda çıkmış.
  2. Fetönün mahrem imamı adliyeye sevk edildi.
  3. Fetö operasyonunda 14 kişi adliyeye çıkarıldı.
  Sizler höt korkusuna bu haberlere yorum yapamazken...
  Geçmişte Fetö'nün ağır valileri ilinizde görev yaparken arkasından gözyaşları dökerken...
  En afilli Fetö'cü emniyet müdürleri, istihbaratçıları ilinizin pamuğunu attırırken alkış tutup..
  "İnsaf be" rumuzlu kardeşim.. Tanjunun babası Kastamonu'da Fetö dersanesinin müdürü çıkmadı mı?
  "Ekip" rumuzlu kardeşim, İmdat Bey Fetö'ye karşı birikimlerini bir gurup hukukçu ile devletin lehine değerlendirir iken senin ile paylaşmak zorunda mı?
  "Hakkaniyet" rumuzlu it..Sen zaten kriptosun. Zahterogullarının arkasına agla.

 • fenasi demir(23.1.2018 14:29:52)

  la arkadaş bu imdat ne büğyük adam ya önce görevden aldırıyor, sonra atattırıyor. ADAMIN AKLINDAN ZORU OLMASI LAZIM. Acaba latif giden arabayamı binmek istiyor. gitti imdat tan geldi imdattan. Sanki bir bidiği var gibi adamı oyalamayın.

 • ESNAF(23.1.2018 09:48:20)

  İmdat Aslan Bolu da kral çıplak diyebilen tek kişi,İddia ettiği konular ın belgeli ıspatı olmasa kim cesaret edebilir.Bolu da siyaset iktidarı muhalefetiyle beraber çürümüştür.Hep beraber Boluyu yiyorlar kimin eli kimin cebinde belli değil.Latif Yıldız a soracağınıza direkt Nurettin Doğanay a Sorsanız ya

 • Öz bolu sevdalısı(21.1.2018 18:27:30)

  Imdat beyin ipliği pazara çıkmış olmasın sakın..

  Kongreyi iptal ettirdim diye bir esti gürledi ama akabinde bir açıklamadı K duyamadan

  Madara olmak bu olsa gerek

 • Bolu sevdalısı(21.1.2018 12:04:55)

  Taner nikiyle yazan arkadaş çok haklı, feto ile ilişkili ve foyalarının ortaya çıkacağını düşünen gurupların birbirinin arkasını kollama durumlarını seyrediyoruz.
  İmdat bey iplikleri pazara çıkardı, helal olsun

 • Metin(21.1.2018 11:42:27)

  Yani kısaca her kes bir batağa batmış. Çırpındıkça dibe gidiyor.memleket de çamur bulaşmayan kişi sayısı çok az,Allah yardımcımız olsun....

 • taner(21.1.2018 10:41:56)

  Hayret ki hayret. İmdat Aslanın lehine bir tane yorum yapılmamış.Adeta bir saldırısı ordusu harekete geçirilmiş.İmdat Aslan 17 Aralık öncesi fetö ile mücadele ederken maklubeye kaşık sallayanlar şimdi burada SALLAMAYA başlamışlar.

 • polat bozacı(20.1.2018 22:50:14)

  Kuyuya Düşen Eşek
  (Hikayeyi, arzu ederseniz, aşağıda  Erik Satie'nin muhteşem Gymnopédie 1 eseri ve René Magritte'nin harika resimleri eşliğinde okuyabilirsiniz)

  Bir gün, bir çiftçinin eşeği kuyuya düşer.Adam ne yapacağını düşünürken, hayvan saatlerce anırır.
  En sonunda çiftçi, hayvanın yaşlı  olduğunu ve kuyunun da zaten kapanması gerektiğini düşünür ve
  eşeği çıkartmaya değmeyeceğine kararverir. Bütün komşularını yardıma çağırır.
  Her biri birer kürek alarak kuyuya toprak atmaya başlarlar. Eşek ne olduğunu fark  edince, önce daha beter bağırmaya başlar. Sonra, herkesin şaşkınlığına, sesini  keser.Birkaç kürek  toprak daha attıktan sonra, çiftçi kuyuya bakar. Gözlerine  inanamaz. Eşek, sırtına düşen her kürek toprakla müthiş bir şey  yapmakta, toprağı aşağıya silkeleyerek yukarı çıkmasına basamak  hazırlamaktadır.Bir süre sonra,  komşular toprak atmaya devam
  edince, herkesin şaşkınlığı altında eşek, kuyunun kenarından dışarı bir adım atıp, koşarak  uzaklaşır!

  Hayat  üzerinize hep toprak atacaktır; her türlü pislik ile.Kuyudan çıkmanın sırrı, bu  pisliği silkeleyip bir adım yükselmektir.Sıkıntılarımızın her biri  bir adımdır. En derin kuyulardan bile yılmayarak, usanmayarak
  çıkabiliriz.Silkelenin ve biraz daha  yukarı çıkın.

  Mutluluğun 5 basit kuralını unutmayınız:

  1. Kalbinizi nefretten arındırın - Affedin.
  2. Düşüncelerinizi  endişelerinizden arındırın - Çoğu zaten hiç gerçekleşmez.
  3. Basit  yaşayın ve elinizdekilerin kıymetini bilin.
  4. Daha çok  verin.
  5. Daha az bekleyin..

 • Avcı(20.1.2018 19:02:26)

  İşler GARIŞIK :)))

 • 15 temmuz gecesi(20.1.2018 17:41:50)

  Bu mangalda köz bırakmayan sayın uzmanı 15 Temmuz gecesi meydanda gören varsa belirtsin hakka girmeyelim. Gelgelim yıl dönümünde herkes devlet-millet oradayken bu şahıs kesin yoktu.
  Lafla peynir gemisi yürümüyor sokağa Ya Allah deyip çıkacaksın darbeci hainlere göğsünü siper etmeye onlara karşı durmaya hazır olacaksın yani meydan muharebesinde olacaksın.O gece orada olanları kundakta bebeğiyle gelenleri, tekerlekli sandalyeyle gelenleri, beğenmediğin iftira ettiğin bir sürü insanı, sağcısı-solcusu hele ki ülkücüleri vatan için nasıl tek vücut olduklarını bayrakları nasıl göklerde dalgalandırdıklarını görseydin okunan selaları işitseydin keşke.Lafla olmuyor bu işler.Yıldönümüne bari geleydin

  Vatan sevgisi sağcı-solcu diye ayrım yapmaz.

 • 17/25 ARALIK PAYLAŞIMLARI(20.1.2018 17:25:42)

  Reise dosya yolladım diye gerinen İmdat isimli şahsın 17/25 Aralık kalkışmasında yaptığı bazı paylaşımlar (tamamı gerçek ve belgeli)

  “Kutudan kıble para makinasından tespih”
  “ASRIN HIRSIZLIĞI”
  “Garson hesabı getirdi, ödeme zamanı”
  “İlahi Adalet tecelli ediyor…”
  “Parola:Kaç Bilal kaç, kutuları kasaları doldur”
  “Senin Bilal oğlan düştü bu yamukların ağına be PARAlelliği usta”
  “Son tahliyelerden sonra cezaevlerinde hırsızlıktan, rüşvetten yatanlar teker teker intihar etmeye başlamış, adaletsizlikten:
  “Zina serbest-domuz serbest şimdi de hırsızlık serbest”
  “Adamlar çalmışlar çırpmışlar ama hizmet ve medeniyet getirmişler”
  “Hoca ani operasyonla Usta’yı cin çarpmış gibi yaptı”

 • insaf be(20.1.2018 17:09:51)

  FETÖ. uzmanının sözlerine bakar mısınız?

  "Tanju beyin babası Galip bey emekli Milliği Eğitim Müdürü, FETÖ.nün 1. Kolejinin de en son müdürüdür. Bunu olmadan 1 ay önce twitterden paylaştım Tanju beyin ve danışmanlarının bunu atlaması mümkün değil paylaştıktan sonra tekrar oraya atanması…o günlerde benim twitterim başbakandan bakanlara Türkiye’de en çok takip edilen 20 twitterden bir tanesiydi"

 • EKİP (20.1.2018 17:08:12)

  İmdat A.nın şu lafına dikkat:

  " Biz sabaha kadar 04.20 sabah ezanı sabah ezanına kadar biz şeyleri okuyoruz 81 ildeki bize gönderilen fezlekeleri mezlekeleri dedim ya biz bir ekiple çalışıyoruz ekip çalışması yani biz burada hukukçu arkadaşlarımız var Allah razı olsun yargıdan emekli olmuş insanlarımız Emniyetten var İstihbarattan var MİT’ten emekli olmuş  arkadaşlarımız var bizim yani biz kendi başımıza dıtdırı dıtdırı diye çıkmıyoruz ki.Tamam biz bir saat konuşuyoruz burada  ama bu programın bir alt yapısı var yani hazırlanan söyleyebileceklerimizi söylüyoruz"

  Nerede bu ekip isimler kimler.Nerede hani bu emekliler hukukçular

 • Çelişkiye İlave-Sinan(20.1.2018 17:03:41)

  Fetö. uzmanı İ.A.nın Deşifre’de söyledikleri, takdir sizin:

  “Rodi markasının İstanbul Haramidere'deki fabrikasına SIK GİTMEYE başladım iş yapmaya başlayınca. Bir Cuma günü namaza gitmek için Camii nerede diye sorduğumda uzak baya ama Mescid var dediler bende oraya gittim. O sırada Fetin Kazancı yurt dışında bildikleri için kimse gelmemişken namaz sırasında geldiğini öğrendikleri için biranda doldu boş olan Mescid. Fetin Kazancı da yanındaki adama BU YENİ MÜDÜRLERİMİZDEN BİRİSİ Mİ diye sormuş ve bu sadece bayiimiz DEFİLELERE FALAN GELMEZ demişler. Daha sonra YANINA ÇAĞIRDI GÖRÜŞTÜK BANA KARŞI ÖZEL İLGİLER BAŞLADI. Ben bu sıralarda cemaat hakkındaki yazılarıma devam ediyorum ve daha sonra kötü olmaya başladık"..Özel ilgiler ayağa çağırmalar

 • HAKKANİYET(20.1.2018 16:14:00)

  Gazetecilik öyle dışarıdan görüldüğü yaz-çiz-sil-boya değil. Herkesin harcı da değil.Yazmak bu işin en kolayı, herkes yazar.Gazeteci olmak için önce farkı göreceksin, muhakeme edeceksin, etkisini tartacaksın,topluma yararını tespit edeceksin sonra yacaksın.Bütün bunları yapmak için adil bir yapı içinde olacaksın.Yoksa mahalle ağzından öteye gitmez yazdığın. Gazetecilik sahnede evladının ölüm haberini almasına rağmen seyirciyi yüz üstü bırakmadan perde kapanan kadar sabırla oynamaktır rolünü.Araştırmacı değil bilmem ne gazetecisi olursan ol İmdat efendi şurada birkaç yıl evvel okuyanı utandıran laflar ettiğin Kamuran beyden başka adını anan yok. Sanma ki bu sana bir lütuf Kamuran bey sadece gazeteciliğini yapıyor değerin "haber değeri" kadar

 • efsunlu(20.1.2018 15:52:34)

  Boş işler boş konuşma. Madem imdat aslan feto ile okadar bilgisi var il bşk ve ailesinin hiç bişeycigini görmemiş duymamışmı?

 • İMDAT'a :))(20.1.2018 15:32:41)

  Adamın biri, bir şeyler bildiğini ima ederek, biraz da huzurda bulunanlara hava olsun diye: “Hocam!” demiş, “Hani bir peygamber vardı ya! Onu, amcaları kaçırıp, havuza atmışlardı. Sonra onu, oradan, eşkıyalar alıp götürmüştü… O, Musa Peygamber miydi?”

  Hoca şöyle bir düşünmüş; “Yahu” demiş, “Bir kere o, Musa değil, Yusuf Peygamberdi. Ona, amcaları değil, kardeşleri tuzak kurmuştu. Sonra onu havuza değil kuyuya atmışlardı. Onu, eşkıyalar değil, oradan geçen bir kervan bulmuş ve alıp götürmüştü… BEN ŞİMDİ BUNUN NERESİNİ DÜZELTEYİM!”

 • hakaret listesi(20.1.2018 15:24:41)

  İmdat’ın  hakaret ettiği veya kulp taktığı kişilerden  sadece örnekler;

  1-Cumhurbaşkanımız dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan,
  2-İstanbul Mv.Metin Külünk,
  3-Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz,
  4-Avukatı Yüksel Gültekin,
  5-Avukatı Fikret Çıracı,
  6-Bakan Yardımcısı Fatih Metin,
  7-Bolu Mv. Fehmi Küpçü, Bolu Mv. Ali Ercoşkun,
  8-Bolu Mv. Tanju Özcan,
  9-Detay Gazetesi Sahibi Rahmetli Rujhat Avşar,
  10-Bolunun Sesi Gazetesi Sahibi Kamuran Alagözoğlu,
  11-Merhum Necip Fazıl Kısakürek,
  12-İHH. Başkanı Fehmi Bülent Yıldırım,
  13-Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay,
  14-Boluspor Kulubü Başkanı Necip Çarıkçı,
  15-Çağsu Hst. Ve Merkez Tv. Sahibi Cavit Demir
  16-Merhum İskilipli Atıf Hoca...daha kimler kimler

 • çelişki(20.1.2018 15:06:18)

  Sayın Yıldız kimsenin FETÖ. mücadelesine birşey dediği yok.Ama 2009'da örgütü çözen adam 2011 sonlarında bile hala Rodi bayiiliği peşinde koşuyor.Bu çelişki değil mi bakınız gazetede kendi beyanı adamın;

  Ben kendi adıma, satışını yaptığım Rodi firması da oraya mağaza açtı. Buranın Bolu esnafına yapıldığı söyleniyor ama BENİM ÇALIŞTIĞIM FİRMA BANA BU ANLAMDA BİR TEKLİF GETİRMİŞ DEĞİL. Bu da düşündürücüdür. Bolu'da marka anlamında işletmecilik yapan, Bolu'da ikamet eden ender insanlardan biriyim. Otuz yıldan bu yana da bu işin içerisindeyim. Marka anlamında Bolu'ya ilk gelen ve ilk konsept mağaza olan bir işletmeninde sahibiyim."

  Rodi denen markanın kimin olduğunu söylemeye gerek bile yok sanırım.

  Lütfen biliyorsunuz aydınlatın bizi

 • manidar(20.1.2018 14:57:51)

  Dikkat ettiniz mi bu adamın haberleri bir iki yerde haber oluyor. Kimse bunu umuruna dahi takmıyor. Zaten bunun sıkıntıalrından biri de bu.Vay efendim ben açıklama yaparım nasıl yayınlanmaz ben ifade veririm nasıl yazılmaz. Bakma Kamuran bey gerçek gazeteci olmasa yüzüne bakmazdı ettiğin hakaretler yazdığın o iğrenç ötesi yazı hafızalarda hani şu tazminat ödediğin.

 • şinasi(20.1.2018 14:54:41)

  İmdat Aslan denen kişi kime taksa mevkii makam sahibi oluyor hep tersine dönüyor bu adamın dosyaları falan. Bize de bir dosya hazırlasa da kısmetimiz açılsa. Abant TV.yi vaktinde hedef haline getirmişti parayla yayın yapıyorsunuz falan diye canlı yayına bir-iki  çıktı oranın da hakkından geldi sonunda:)))

 • patik(20.1.2018 14:50:31)

  Bu şahıs 10 m2 dükkanda butikçiydi.Kot mot satardı. Sonra işleri Rodi bayiiliği ile büyüttü vergi rekortmeni oldu.Rahmetlik Rujhat'ın gazetesinde yazı karalaya karalaya, Bolu'nun Sesini takip ede ede, Hüseyin Aykan ile otura kalka biraz birşeyler öğrendi. Sonra Rujhat'a ağzı alınmayacak laflar, Kamuran beye olmadık hakaretler iftiralar.Araştırmacı-gazeteci oldu çıktı.Kamuran bey olgun adammış yine de bu adamı şahsileştirmemiş haber değeri varsa yazıyor. Bu şahıs utandı mı özürler diledi mi orası ayrı konu

 • Timur(20.1.2018 14:46:10)

  Latif Yıldız'ın bu açıklmalarında doğruluk var. İmdat Aslan'ın Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti hakkında ve Bolu'da onlarca kişi hakkında iftira ve hakaretleri ortadayken kimse inanmaz.Yahu İmdat Aslan dediğin kişi daha dün Mehmet Emin beyin ortağı Yüksel beyi FETÖ.cü ilan edip Emin Bey'e laf eden daha dün Ali Ercoşkun'un Harun Savcıyla yan yana fotoğrafını koyup "paralel" diyen, Abdullag Gül'e laf edip C.Başkanıyken Gazellaya geldiğinde yemeğe katılmak için koşan fotoğraf çektirmek için yarışan bir adamdı.Belediye Başkanına bir araba laf edip beraber pasta üfleyen, Bolu eski Valisine radyoda içini döktüren, başbaşa çay içen, Zehtaroğlu'nu ilk kutlamak için atlayan nesini saymalı bilmem

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.