bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Umumi helalar erken kapanıyor, Bolu’ya umumhane de gerekli !

 • Umumi helalar erken kapanıyor, Bolu’ya umumhane de gerekli !

       Umumi helalar erken kapanıyor, Bolu’ya umumhane de gerekli !

      Bu bir okuyucu haberidir      

       Bolu da umumi hela az olanlarda erken kapatıyor vatandaş mecburen tahliye işlemini bulduğu yere yapıyor. Tahliye yapamayan insan vücudu organları infilak eder hastaneler hapisaneler neden dolu?

          Bolu’ya umumhane de gerekli. Köy yollarının boyları, tarla kenarları fuhuş yerleri oldu. Ortalık sapık doldu. Toplum sağlığı ve ahlakı için, kontrollü umumhaneler namus sigortasıdır.

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • bolulu(17.1.2018 08:03:51)

  bence gerekli, gidin çakmaklar tarafına görün yollar ne halde. zaten umumhane gibi. Şehir etrafında her ağacın aldı peçete... ya umumhane gerekli ya da sıkı bir denetim. jandarma gezse gecede en az 10

 • Elhac Bedri Bolevi(16.1.2018 12:45:00)

  Buradan Gazete editörüne de sormak istiyorum. Bu bir okuyucu haberidir diyerek yayınladığınız bu talep sizce de mi çok doğru bir talep ki, haber değeri olmayan bu ahlaksızca bir bakış ve yorumu haber diye yayınlamakla acaba zımni bir kabul içerisinde olduğunuzun farkındamısınız.

 • Elhac Bedri Bolevi(16.1.2018 12:42:16)

  Adam işeyecek yer istiyeyim derken asıl isteğini ortaya koymuş. resmen umumhane istiyor. Umumhanenin ne olduğunu bilmediğinden değil bilakis bilerek bu isteğini yerine getirmiş. Halbuki şunu söyleseydi (Evlenmek istiyorum ama durumum müsait değil bir eş de bulamıyorum) yardımcı olunabilirdi. Bu arada doğru birşeyi de ifade etmiş, gerçekten yol kenarları, tenha yerler ve alenen meyhane tarzı işletilen cafeler ve sayıları azımsanmayacak bazı evlerde umumhane gibi çalışıyor bu çok doğru, fakat toplumun bozulan bu ahlakını kontrollü ve ruhsatlı hale getirilmesini istemekle de en az bu kadar yanlış bir talep. Maalesef ahlak bozukluğu fikir dünyamızı da bozmuş, ALLAH C.C. aklımızı ahlakımızı ve gençliğimizi islah eylesin fuhuştan muhafaza eylesin

 • Serhan KARAÇAYIR(16.1.2018 09:16:14)

  Bolu'ya umumhane falan gerekli değil. Ne biçim gazetecilik yapıyorsunuz? (gazetecisiniz demiyorum !) Önce umumhanenin ne demek olduğunu öğrenmek için bir zahmet sözlüğü açın !

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.