bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 15 Ocak Pazartesi)

  • Vefat edenler (Bugün 15 Ocak Pazartesi)

        Nasip Emlak 
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

        1- Dörtdivan İlçesi Çetikören Köyü halkından, Mustafa DÖNMEZ’in eşi, Hatice ÖZTÜRK, Tevhide SAYKAN, Ahmet DÖNMEZ, Şerife ÖZTÜRK ve Zeliha GÜLER’in anneleri; Ayşe DÖNMEZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Dörtdivan ilçesi Çetikören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      2- Saraycık Köyü halkından, Safure ÖZKAN’ın eşi, Serpil, Emine, Hamiyet, Halit ve Vahit ÖZKAN’ın babaları, Mahir YEMİŞEN, Mustafa İLTER ve Bayram KARAKAYA’nın kayınpederi; Rakım ÖZKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Saraycık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Kındıra Köyü halkından, İsmail GÜÇ’ün eşi, Mehmet, İsmail GÜÇ ve Nazmiye TABAK’ın anneleri; Bedir GÜÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

Cenazesi bugün Kındıra köyü Ecirler Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Merhum Nadir ve Saadet ÇEŞMECİ’nin oğlu, emekli Valilik Yazı İşleri Müdürü Şirin ÇEŞMECİ’nin eşi, Mete ÇEŞMECİ ve Neşe Asena ÖZŞAN’ın babaları, Yusuf, Vecihi ve Merhum Aslan ÇEŞMECİ’nin kardeşi, Tahsin ÖZŞAN’ın kayınpederi, İrem ve Kerem ÖZŞAN’ın dedesi; Hasan ÇEŞMECİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Dağkent Mahallesi Yurdaer Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Elmalık Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

         Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Ayşegül Peters(15.1.2018 13:37:38)

    Hasan beyin Vefatından çok üzüntü duyduğumu belirtmek istiyorum. İnsan olarak, komşu olarak çok iyi ve temiz bir İnsan olarak hatırlıycam kendisini. Komşu olarak hakkını bize helal etsin, bizdende kendisine varise hakkımız kat be kat helal olsun. Allah yerinde dinlendirsin mekânı cennet olsun inşAllah.  Şirin hanıma, oğlu Mete’ye, kızı Neşe’ye  ve tüm Çeşmeci Ailesinin ve Hasan beyi seven herkese baş sağlığı diliyor , acılarını paylaşıyorum.  

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.