bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Abant’a giriş çilesi ve kazalar

  • Abant’a giriş çilesi ve kazalar
  • Abant’a giriş çilesi ve kazalar

      Abant’a giriş çilesi ve kazalar yaşandı
       Abant yaz, kış demeden ziyaretçi akınına uğramaya devam ediyor. Abant’a girebilmek için özellikle hafta sonları kapıda uzun para ödeme kuyruğu oluşuyor. Bazı ziyaretçilerin bu kuyrukta beklemeye tahammül edemeyip geri döndükleri de gözleniyor. Abant Yolu’ndaki bu yoğunluk kazaları da beraberinde götürüyor.          
        Bolu'nun incisi, doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkı, sabah saatlerinde başlayan kar yağışının ardından beyaz örtüyle kaplandı. Abant'ta kar kalınlığı, yer yer 30 santimetreye ulaştı. Kışı da bir başka güzel olan Abant hafta sonu yine ziyaretçi akınına uğradı. Ziyaretçiler, Abant'a girerken kapıda oluşan ödeme kuyruğu nedeniyle uzun süre beklemek zorunda kaldıkları için şikayetçi oldular. Bazı ziyaretçiler kuyrukta eklemeye tahammül edemeyerek geri dönüş yaptılar. Bolu ve çevre illerden günübirlik tatil için gelenler, kar manzaralarının ve temiz havanın keyfini çıkardı. Hafta sonu olması nedeniyle de otellerdeki doluluk oranları yüzde yüze yaklaştı. Ziyaretçiler, göl etrafındaki karla kaplı alanlarda ve iskelelerde yürüyüş yaparak, fotoğraf çekti. Bazı ziyaretçiler de faytonlarla göl çevresinde gezdi. 
          Kayganlaşan yolda kazalar yaşandı
         Abant yolunda etkili olan kar yağışı nedeniyle kayganlaşan yolda trafik kazaları meydana geldi.
         Abant’tan dönüş istikametinde Hasan Duygulu yönetimindeki 06 DC 8335 plakalı otomobil Akçaalan Köyü Mevkii’nde virajı alamayarak yol kenarındaki elektrik direğine çarptı. Kazada sürücü Duygulu ve yanında bulunan eşi yaralanarak hastaneye kaldırıldılar.
          Yine Abant’tan dönüşte sürücüsünün ismi belirlenemeyen 81 EH 550 plakalı otomobil kayganlaşan yoldan çıkarak yol kenarına uçtu. Bu kazada yaralanan olmazken maddi hasar meydana geldi.

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • polat(15.1.2018 10:49:00)

    Çok ince bir buz tabakası virajda aracın yoldan çıkmasına neden oluyor.Asfalt kaplama yapılmış olsaydı keşke Mudurnu yolu gibi.

  • TURHAN(14.1.2018 22:43:38)

    HGS - OGS SİSTEMİNE GEÇMEK ZORMU YETKİLİLER . NEDEN BU KONUDA GERİ KALDIK.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.