bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Yol kesenlere ceza yazılmıyor mu?

 • Yol kesenlere ceza yazılmıyor mu?

     Yol kesenlere ceza yazılmıyor mu?
        Karaçayır Nikah Salonu’nun karşı köşesinde bulunan bir marketin önünde, kavşağı kapatacak şekilde dikine park yapan kamyonun büyük bir trafik suçu işlediğini, kavşaklara araç parkının yasak olmasına rağmen, bu aracın hem kavşak içine park ettiği gibi, hem de kaldırımı ve yolun da sağ şeridini kapattığını geçen haftaki haberimizle göndeme getirmiştik. 
        Geçen haftaki manzara bugün yine karşımıza çıkınca; “demek ki bunlara ceza falan yazılmıyor ki, rahat rahat bu şekilde yasakları çiğneyerek park yapmaya devam ediyorlar” diyerek, yeni güncel bir fotoğrafla birlikte haberimizi yeniliyoruz.        

 

YORUMLAR Toplam yorum: 6
 • mevlut bağlamacı(8.1.2018 09:11:51)

  Resim çekip Show amaçlı veya birilerinin tetikçiliğini yaparcasına gazete köşelerine sözde haber diyerek fotoğraf gönderme kardeşim...eğer cok duyarlı bir vatandaşsan yahut gerçekten samimiysen bu konuda ara 155 hattını konuyu bildir trafik ekibi iste,elbet bir ekip gelip gereğini yapacaktır,haa gelmedimi o zaman foto cek gszete de yaz,boz,ciz ne yaparsan yap hakkındır.Velhasıl duyarlılığına teşekkür ederken samimiyetsizliğini kınıyorum.

 • nejdet uçak(4.1.2018 12:49:41)

  boludaki taksi duraklarını inçeleyin"1.bahçeli evler karakolunun tam karşısında taksiler sıra sıra sağa dÖnemiyorsunuz.2.cumhuriyet parkının karşısındaki taksi durağı"hem yolu hemdeparkı işgal etmiş durumda. diğerleride aYN,.belediye KONTROL ETSİN.

 • kültür(4.1.2018 09:34:10)

  Bu yine geçici, Bolu Belediyesi Köroğlu Devlet Hastanesi yolunda Dönel Kavşağın içine Taksi Durağı ruhsatı veriyor, taksiler kendilerine ayrılan cebe araçlarını çekmeyip kavşak çıkışına çekiyor yol tek şeride düşüyor.

 • Arı (3.1.2018 21:14:44)

  Eğitim şart adam oranın yol olduğunu görmüyormu ya yuhh

 • Avcı(3.1.2018 18:27:14)

  Trafik şube yetersiz!
  Bolu trafiği S.O.S veriyor kimsenin ses çıkardığı yok, gerçi sadece trafikçilerle olacak iş değil,insanımız da laçka,eğitimsiz,bencil. Kimsenin kimseye saygısı yok. Bu yüzden gece gündüz fotoğraflasanız bitmeeeez.

 • GOCABOLULU(3.1.2018 18:19:52)

  Bu birşey mi Bolu Belediyesi dönel kavşak içinde otobüs yazıhanesine ruhsat vermiş, kavşak içinde otobüs yolcu indirip bindiriyor.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.