bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Gölcük Platformu teşekkür etti

 • Gölcük Platformu teşekkür etti

         Gölcük Platformu teşekkür etti

         Gölcük ihalesinin iptal olduğunun duyurulmasının ardından Gölcük Platformu tarafından yapılan açıklamada; “Haklı mücadelemize destek veren başta Bolu halkı olmak üzere, ulusal ve yerel basına, tüm Türkiye kamuoyuna, platform üyelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” denildi.

       Gölcük ihalesinin iptal olmasının ardından Gölcük Platformu’ndan açıklama geldi. Yapılan açıklamada; “Bolu Gölcük tabiat parkında yapılaşma ve talanın önünü açacak olan 19.12.2017 tarihli ihalenin, Bolu halkının dayanışması, platform üye kuruluş ve kişilerinin yoğun çabası sonucu iptal edildiği bugün Bolu belediyesinin internet sitesinden duyurulmuştur. Haklı mücadelemize destek veren başta Bolu halkı olmak üzere, ulusal ve yerel basına, tüm Türkiye kamuoyuna, platform üyelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Gölcük Platformu olarak süreci takip etmeye devam edecek, oldu bittiye getirilerek yapılan ihaleler ile bu güzel doğamızı talan etmelerine izin vermeyeceğiz” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR Toplam yorum: 5
 • MUSTAFA ÖZTÜRK(6.1.2018 09:52:57)

  Yapılanma    isteyen abanta,  doğa   isteyen gölcüge diye  yazan arkadaşa,***  Abant da insanların  korumasına  muhtaçdır, abant  fazlasıyle yapılaşma almıştır,  abant  mudurnu  ilçe   hudutları  içindedir, sahiplenenleri  de vardır, Türkiye  hepizin ,HALKINDIR.

 • İstemiyok(3.1.2018 20:39:10)

  Biz üst üste mangal yaparken mutluyuz...hatta birbirimize kömür,tuz ,şeker veriyoruz topu olanla birlikte top oynuyoruz çocuklarımız birlikte eyleniyor bir sofradan bir sofraya ikramlar gidiyor biz gölcükte böyle MUTLUYUZ...araclarinda dizili olması ne kadar değerli bir yer olduğunu gösterir... Ayrıca orda gazelle ve bir işletme daha var ev gibi bir yer daha yapılmış bu kadar bozulmuş zaten daha fazlasına gerek yoook...İSTEMEZÜK tabiii Gölcükte yapılanmaya HAYIR ! Nefes aldığımız bir orası var yeter artık abantta bile kaç işletme var yapılanma isteyen abanta doga isteyen golcuge gidiversin ortak nokta bu...

 • murat ataman(3.1.2018 13:37:47)

  Sayın yorumcu :Masa başında ahkam kesmek Çözüm sunmamak ile suçlamanız var.Önceki basın açıklamalarımızda önerilerimizi okumanızı tavsiye ederim.Belki önceki açıklamayı bulamazsınız diye aşağıda bir cümleye yer verdim.

  ''Öneri:Kalıcı tesislerin Gölcüğün hemen altında bulunan Karacasu ya yapılması ,belirtilen olumsuzlukları azaltacak,tesislerde kalanlar ring servisler ile Gölcüğe taşınma hizmeti verilmelidir.
  Gölcüğün günübirlik tesisler vasıtası ile tüm ziyaretçilere hizmet vermesi ,gerekirse günübirlik tesislerin genişletilmesi,fiyatlarının belediye kontrolünde olmasıdır.''

  Ağaç katliamı konusunda görüşünüze katılıyorum.Özellikle 2015 te Gölcük te Orman Bölge müd. tarafından yapılan  ağaç kesimi şu anda yargıdadır.Bilginize sunulur

 • İsmail hakkı özden(3.1.2018 10:34:06)

  ENbüyük  kurucu  HALKTIR,  seçilenler   halkdan  aldığı  yetkileri  kullanırlar,olmayan  verilmeyen   yetkileri  kullananlar kuralsız yetkililerdir, onlara  da teşekkür edilemez

 • istemezükçüler(3.1.2018 09:45:24)

  Baraka ve çadır türü satış yerleri,toz toprak içerisinde adeta yangın varmış görüntüsü altında insanların üst üste mangal yaptıkları,araçların yol boylarını doldurdukları bir görüntü kirliliği..Gölcük bu.Orman Bakanlığının orman envali kesimi adı altında ormanlarımızdaki ağaç katliamını görmeyen seçkinler,masa başından ahkam kesenler,belkide kesilecek üç beş ağacın sayısı kadar küçük rakamlarla düşünenler çözümüde göstermelidirler.Demem o ki proje de her iki tarafıda memnun edecek bir orta yola gidilmeli.Ama mutlaka yeniden yapılanmaya ve maddi,manevi fayda sağlayacak yollar aranmalı.Yani hem turizm anlamında cazip,hem halkın yararlanması anlamında.İstemezükçüler.Ülkeye daha fazla zarar vermeyin..İ.B.Caddesi ortada.Saygılarımla.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.