bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Kardeş cinayetinin faili Adliyeye çıkarıldı

  • Kardeş cinayetinin faili Adliyeye çıkarıldı

   Kardeş cinayetinin faili Adliyeye çıkarıldı
     Bolu’da dün yaşanan kardeş cinayetinin faili Adliyeye çıkarıldı. 55 yaşındaki kardeşi İsmail Özer’i, aracı ile takip edip daha sonra tabanca ile öldüren Celal Özer emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye çıkarıldı.
      Edinilen bilgiye göre, olay 11 Kasım cumartesi günü saat 15.00 sıralarında Ovadüzü Mahallesi Ovadüzü Caddesi’nde meydana geldi. Kavgalı olduğu kardeşi otomobili ile seyir halinde olan İsmail Özer’i kendi aracı ile takip eden Celal Özer kardeşinin önünü kesti. Celal Özer, kardeşi İsmail Özer’e aracından 3 el ateş etti. Karın bölgesinden vurulan İsmail Özer, direksiyon hakimiyetini kaybederek kontrolden çıkan aracıyla yolun kenarındaki tarlaya girdi. Kardeşini vurduktan sonra olay yerinden kaçan Celal Özer İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri tarafından kısa süre içerisinde yakalanarak gözaltına alındı.
      Katil zanlısı ağabey Celal Özer emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Adliyeye sevk edildi

 

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • bolulu(13.11.2017 02:13:14)

    dünya malı için, kardeşini öldüren.... nasıl bir gözü dönmüşlük? nasıl bir hırs? nasılbir vahşilik... kardeşin be kardeşin.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.