bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Öleceğim dedi ve öldü

 • Öleceğim dedi ve öldü

     

      Öleceğim dedi ve öldü
        Hiçbir hastalığı yokken aniden komaya girerek hayatını kaybeden 67 yaşındaki Nurettin Uğur’un ölmeden önce yakınları ile vedalaştığı ve yıllardır yatalak olan eşine; “Ben yakında öleceğim sana kimse bakamaz. Seni huzurevine kaydettireyim” diyerek eşinin huzurevine kaydını yaptırdığı belirtildi. 
       Herkesi şaşırtan bu ilginç ölüm olayı Bolu Merkez’e bağlı Topardıç Köyü’nde yaşandı. Uzun zamandır yatalak hasta olan eşi Rasime Uğur’a bakmakta olan 67 yaşındaki Nurettin Uğur, hiçbir sağlık şikayeti yokken durup dururken yakında öleceğim demeye başladı. Karısına da yakında öleceğini söyleyen Nurettin Uğur’un; “sana kimse bakamaz ben huzurevine senin kaydını yaptırayım” dediği ve eşini huzurevine kayıt yaptırdıktan hemen sonra aniden hastalandığı, hastaneye kaldırıldıktan hemen sonra aynı gün hayatını kaybettiği belirtildi.    
         Yakınları bu ani ölüm olayı ile sarsılırken, köy halkı hiçbir sağlık sorunu olmaksızın Nurettin Uğur’un öleceğini söyledikten hemen sonra 29 Ekim’de  hayatını kaybetmesi olayını konuşmaya devam ediyor. 

 

YORUMLAR Toplam yorum: 3
 • Avcı(10.11.2017 08:01:20)

  Necaattin Gürpınar,
  Sana gülmekten karnım ağrıdı, ÖNZÜ MESMELE çekip  uyumak da ne :)))) iyi bari sonrasında ne okunacağı biliyon, (ama eksik)

 • necaattin gürpınar(9.11.2017 22:46:26)

  allahım  ölümün  hayırlısını  versin   amin     yatarken  önzü  mesmele  cekip   allahülayı  okuyup  yatmak  gerekir  sabaha  nasıl  cıkacavımız  belli  degil  onun  icin  hazırlıklı  olalımkamküs  bolu

 • Bolulu(9.11.2017 07:58:44)

  Ölüm bedene gelmeden kısa bir süre önce bazı insanlara hissettiriliyo , buna benzer örnekleri çevremde bende gördüm.
  Allah ölümün de hayırlısını nasip etsin diye dua etmeliyiz. Sayılı nefes sahibi olduğumuz fani dünyada ne bir nefes eksik nede fazla,zamanı geldiğinde şuanda bile kendimize yakıştıramadığız ölüm elbet herkesi bulacak,bu yüzden ne olur dünyevi menfaatler için birbirimizi kırıp dökmeye,üzmeye kandırmaya dolandırmaya uğraşmayalım.
  "Naaihatçi olarak Ölüm yeter" Hz.Ömer

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.